Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Desguinlei , 2018 Antwerpen

Villa Verhuurd in Antwerpen
137 m² wonen
159 m² perceel
2 slaapkamers
2 badkamers
€1.500

Desguinlei - 2018 Antwerpen - Modern gemeubeld en volledig gerenoveerd 2 slaapkamer app. ca. 137 m² voorzien van een prachtig terras met parkzicht gelegen in de standingvolle Residentie Hertogenpark omgeven door het domein Hertoghe. Zeer gunstig gelegen nabij Albert Heijn, supermarkt, scholen, openbaar vervoer, parken, belangrijke in- en uitvalswegen. Parking apart te huur.

Restaurant, zwembad met sauna zijn ter beschikking in het gebouw. Conciërges ter beschikking van de bewoners.


INDELING:

INKOMHAL met vestiaire en apart toilet, ruime LEEFRUIMTE ca. 56m² op parket welke toegang geeft tot het Oost-georiënteerde terras ca. 22 m² over de volledige breedte van het appartement. Ingerichte KEUKEN voorzien van een kookeiland met ontbijthoek, opbergkasten en alle toestellen: Miele combi-oven en stoomoven, kookplaat, dampkap, afwasmachine, dubbele spoelbak, ingebouwde wijnkoelder, ijskast en deipvriesvak.
BERGING/WASPLAATS. De nachthal geeft u toegang tot de BUREAURUIMTE ca. 9,4m² , MASTERBEDROOM 4,33m x 3,40m op parket ensuite DRESSING en ingerichte BADKAMER ca. 2,80m x 2,20m voorzien van een inloopdouche toilet en een dubbele lavabo in een meubel. Tweede SLAAPKAMER ca. 2,20m x 5,43m op parket, aansluitend de DOUCHEKAMER met regendouche, lavabo in een meubel.
Residentie ‘Hertogenpark’ of hoe wonen resideren wordt! Hertogenpark is al jaren een buitenbeentje op de Belgische markt van residentiële appartementen. Sinds haar ontstaan is de residentie haar tijd ver vooruit en wordt zij in haar segment aanzien als de “place to be” bij mensen die kwaliteitsnormen voor wonen verwachten . De permanente upgrading van het gebouw heeft mogelijk gemaakt dat er in de residentie luxueus kan worden gewoond. Er kan worden genoten van een groot binnenzwembad en een sauna. Tevens is er een restaurant te vergelijken met een ‘lounge’ pianobar, waar iedereen ’s middags of ’s avonds welkom is. Het gebouw beschikt over 4 gastenkamers welke u de mogelijkheid bieden om vrienden, familie of zakenrelaties bij u thuis uit te nodigen en laten overnachten in hun eigen aparte suite. De ruime behuizing, de privacy, de veiligheid, de beveiligde ondergrondse parkings en de grote terrassen geven een perfecte samensmelting van luxe. Mensen die niet de zorg van een villa willen, maar wel de geborgen luxe van een residentieel appartement, vinden in de residentie precies wat ze zoeken. Ook niet te vergeten is de ligging van de residentie: in het groene Hertogenpark aan de rand van de stad, op enkele minuten van het centrum, nabij openbaar vervoer, Albert Heijn, supermarkt, belangrijke in-en uitvalswegen.


BIJZONDERHEDEN:
* Modern gemeubeld appartement voorzien van alle benodigheden.
* Gordijnen, stores, verlichting aanwezig
* Kwalitatief gerenoveerd
* Luxe residentie met zwembad, sauna
* Terras over de volledige breedte van het appartement. Toegankelijk via de leefruimte en de slaapkamers
* Conciërge aanwezig in het gebouw
* Inkomhal gebouw is volledig gerenoveerd (2018), badgesysteem vernieuwd (2019), aanleg voortuin (2019), videofonie aanwezig
* Mogelijkheid tot huren van een autostaanplaats in het gebouw aan €100/maand
* Fietsenberging, vuilbak containers in het gebouw
* Zeer centrale locatie nabij belangrijke in- en uitvalswegen, openbaar vervoer, Parken, winkels, stad en scholen.
* ca. €200/maand onkosten ( provisie verwarming, water, gemeenschappelijke kosten, lift, beheer)
All-in prijs is mogelijk voor verwarming, water, electriciteit, internet, tv, gemeenschappelijke kosten, lift, beheer

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.500
Type
Villa
Bewoonbaar
137 m²
Grond
159 m²
Bouwjaar
1978
Prijs/m²
€ 11
EPC
98 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
01JMCV0IHGE-
Makelaar Code
5212205
EPC Certificaat
2256269
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
21/08/2024 Sorenco €597.000
31/07/2024 Sorenco €685.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Desguinlei, 2018 Antwerpen

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten