Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Possonsdries 16, 2440 Geel

Villa Verhuurd in Geel
3 slaapkamers
1 badkamers
€1.750

Possonsdries 16 - 2440 Geel - Prachtige villa in het centrum van Geel
Prachtig gelegen villa die recent volledig opgefrist is in een op een centrale ligging. De woning biedt u een inkomhal, gastentoilet, woonkamer, uitgeruste keuken met eetplaats, veranda, berging, 3 slaapkamers, badkamer, dressing, zolder, praktijkruimte/bureau en dubbele garage. De tuin is gezellig aangelegd en geeft de nodige privacy. Verder is er een zonnig terras.

INDIEN U EEN BEZOEK WENST IN TE PLANNEN GELIEVE EEN BEZOEK AAN TE VRAGEN VIA WWW.HILLEWAERE.BE VIA DE RODE KNOP

Gelijkvloers

Via de inkomhal met open trap en gastentoilet is er toegang naar de leefruimtes.Aansluitend is er een zitgedeelte met haard en eetplaats. Langs de eetplaats hebben we toegang tot de veranda met zonnewering en de keuken. De keuken is volledig uitgerust met Amerikaanse koelkast, 2 ovens, vuur, dampkap en aparte eethoek. De centrale gang geeft eveneens toegang tot de ruime kelder.

De woonkamer met haard is ruim en geniet van veel zonlicht door de grote raampartijen, dewelke een mooi zicht bieden naar de achterliggende tuin.

Verdieping

Via de open trap bereikt u de nachthal die toegang geeft naar de 3 grote slaapkamers, apart toilet en badkamer voorzien van een dubbele wastafel en inloopdouche en bad. Verder is er op het eerste verdiep nog een ruime dressing. Via het eerste verdiep is er tevens toegang tot een aparte multifunctionele ruimte die gebruikt kan worden als 4de slaapkamer, bureau of praktijkruimte.

Tuin

Achter de woning is er een terras voorzien, zodat u de hele dag kunt genieten van de zon en het groene zicht.

Bijzonderheden

- 3 slaapkamers
- 2 garages
- centrale ligging in centrum Geel
- praktijkruimte/bureau met aparte ingang
- mooi aangelegde tuin

EPC 475 kWh/m²
Documenten EPC

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.750
Type
Villa
EPC
475 kWh/m² E
⚠️ EPC-label E — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/07/2021 Hillewaere Vastgoed €849.000
12/02/2021 Hillewaere Vastgoed €895.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Possonsdries 16, 2440 Geel

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten