Zilverlingen D3-2-2, 3020 Herent
Zilverlingen D3-2-2 - 3020 Herent - Luxueuze villa-appartementen - Grote terrassen - Op boogscheut van Leuven - E-peil < 30!
Met haar elegante, unieke architectuur past residentie Eglantier naadloos in haar omgeving en straalt ze kwaliteit, ruimtelijkheid, comfort en luxe uit.
Dahlia is een geheel van 3 kleinschalige gebouwen met samen 30 villa-appartementen en een gemeenschappelijke ondergrondse parkeerzone:
Elk villa- appartement beschikt over een ruim buitenterras, doorlopend over de volledige gevel van het appartement. Gelijkvloers beschikken de appartementen over privatieve tuinen. De exclusieve penthouses zijn voorzien van riante terrassen met houten beplanking, grindzones en grote plantenbakken.
Het gebouw voldoet aan alle hedendaagse normen zoals vloerverwarming, zonnepanelen en een gemeenschappelijke warmtepomp.
En ook naar ligging toe, heeft deze site heel wat troeven in huis. Een zeer goed ontsluiting, zowel naar gewestwegen als snelwegen; op wandelafstand van openbaar vervoer; op fietsafstand van Leuven centrum en zeer veel diensten binnen handbereik.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Zilverlingen D3-2-2, 3020 Herent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Zilverlingen D3-2-2, 3020 Herent
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herent.
Marktcijfers in Herent
Recent verhuurd in Herent
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken