Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lindenweg 4, 8890 Moorslede

Villa Verhuurd in Moorslede
4 slaapkamers
€1.200

Lindenweg 4 - 8890 Moorslede - Dan is deze woning die het rustige karakter van het buitengebied met een moderne, tijdloze vormgeving combineert, precies wat u zoekt!Gelegen in een rustige en groene omgeving, met een totale oppervlakte van 5800 m² biedt deze woning verschillende mogelijkheden en is een perfecte combinatie van comfort en functionaliteit.Daarnaast biedt het pand een goede aansluiting naar de Rijksweg / E403.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.200
Type
Villa
EPC
609 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
25/05/2026 Imfiro €1.200

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lindenweg 4, 8890 Moorslede

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Moorslede.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten