Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Monseigneur de haernelaan 43, 8500 Kortrijk

Appartement in Kortrijk
191 m² wonen
2 slaapkamers
2 badkamers
€490.000

Monseigneur de haernelaan 43 - 8500 Kortrijk - Residentieel gelegen nieuwbouwappartement met 2 slaapkamers.
Vuylsteke Construct bouwt 6 mooie appartementen te Kortrijk. Nog slechts twee te koop, het gelijkvloers van 100m² en 150m² terras/tuin en de penthouse van 194 m².Het gebouw wordt opgetrokken in een witte natuursteen, perfect passend in de residentiële straat. Indien op plan gekocht wordt kunnen de afwerking en de materialen nog zelf gekozen worden. Er wordt gestreefd naar een zeer kwalitatieve afwerking! Parkeren kan in de carports achteraan het gebouw. Architect van het project is Bureau Goddeeris Architecten uit Kortrijk.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 490.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
191 m²
Bouwjaar
2017
Prijs/m²
€ 2.565
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2008 -- €490.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Monseigneur de haernelaan 43, 8500 Kortrijk

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Monseigneur de haernelaan 43, 8500 Kortrijk Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kortrijk.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten