Avenue Houba de Strooper 70-B9, 1020 Laken
Avenue Houba de Strooper 70-B9 - 1020 Laken - Zeer ruim appartement (186 m²)op de eerste verdieping van een klein gebouw. Dit appartement heeft een oppervlakte van 186 m² en heeft een comfortabele woonkamer. Gemakkelijk bereikbaar met de trap of de lift. Je komt het appartement binnen via de hal met vestiaire in de zeer grote woonkamer (50m²), die doorloopt in de keuken met eethoek en toegang tot het eerste terras. Vanaf hier kom je in de nachthal en daar zijn er 5 slaapkamers (één met eigen badkamer en één met toegang tot het tweede terras) en een doucheruimte. Ideaal voor een groot gezin. In de buurt van scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen. Er zijn ook twee kelders en een parkeerplaats (inbegrepen in de verkoopprijs). In perfecte staat.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue Houba de Strooper 70-B9, 1020 Laken
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue Houba de Strooper 70-B9, 1020 Laken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Laken.
Marktcijfers in Laken
Vergelijkbare panden te koop in Laken
Recent verkocht in Laken
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop