Guido Gezellelaan 108, 2640 Mortsel
Guido Gezellelaan 108 - 2640 Mortsel - In een klein gebouw met drie appartementen, nabij het centrum van Mortsel, vinden we dit gerenoveerd gelijkvloers appartement (90m) dat beschikt over een leuke tuin en garagebox met parking ervoor. In 2010 werd het appartement volledig gerenoveerd. De elektriciteit is vernieuwd en conform (tot 2035) gemaakt, er is nieuwe dubbele beglazing, verwarming (aardgas), nieuwe verwarmingsketel, keuken en badkamer en overal nieuwe bezetting. Alle openbaar vervoer is op wandelafstand bereikbaar. U komt via een vernieuwde opstap in de gemeenschappelijke hal op tegelvloer. Bij het betreden van het appartement komt u binnen in de hal op planch vloer met ruimte voor een vestiaire kast. Vooraan vinden we de living met vernieuwde open keuken (7,96m x 4.79), welke ingericht is met een vaatwasmachine, microgolfoven en koelkast met diepvriesvak. Achter de keuken is nog een kleine berging waar de elektriciteitskast en verwarmingsketel hangen. Vanuit de keuken is er toegang tot de rustige en verrassend ruime oost georinteerde tuin. Achteraan vinden we een nieuwe badkamer (1,81m x 3.67m) op moderne tegelvloer ingericht met een ligbad met douchescherm, 2 lavabo's, toilet en ruimte voor wasmachine en droogkast. Achteraan zijn 2 ruime slaapkamers te vinden (4,07m x 3.67m - 4.73m x 3.46m). Aankoop met klein beschrijf eventueel mogelijk (KI: 644) Er zijn geen maandelijkse kosten in het gebouw (geen syndicus). In de prijs zijn 2 kelders garagebox met parking ervoor inbegrepen. EPC: 518 kwh - m Goed gelegen gerenoveerd gelijkvloers appartement met leuke tuin en garagebox.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Guido Gezellelaan 108, 2640 Mortsel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 20/11/2011 |
Ligging & buurt
Guido Gezellelaan 108, 2640 Mortsel
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Mortsel.
Marktcijfers in Mortsel
Vergelijkbare panden te koop in Mortsel
Recent verkocht in Mortsel
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.