Portretstraatje 2C, 9880 Aalter
Over deze woning
In een bosrijke omgeving van Sint-Maria Aalter bevindt zich dit kleinschalige project van drie nieuwbouwwoningen, gelegen in een rustige cul-de-sac in het stadscentrum. Deze huizen zijn instap klaar met de oplevering gepland voor de herfst van 2023. Het project is ontworpen met een hoge focus op energie-efficiëntie, inclusief eigenschappen zoals BEN-isolatie, vloerverwarming met warmtepomp en meer. Bovendien, indien aan de voorwaarden wordt voldaan, kunnen kopers profiteren van de 6% BTW-regeling, wat dit aanbod nog aantrekkelijker maakt. Deze specifieke woning, te vinden op plot 3 (rechtse perceel), is een semi-vrijstaand huis. De lay-out omvat een begane grond met inkomhal, gastentoilet, ruime woonkamer met open keuken, achterentree, aparte opslagruimte aan de voorkant en garage. Op de eerste verdieping vind je een nachthal, drie volwaardige slaapkamers, een tweede toilet en een badkamer met zowel een ligbad als een douche. Het huis heeft een moderne afwerking waarvan de keuzes al bepaald zijn. De verkoopprijs is €453.000. Let op, de prijs die vermeld staat in de advertentie is de maandelijkse hypotheekbetaling volgens een simulatie van 20 jaar met een eigen bijdrage van €81.000. Je kan op aanvraag een volledige of op maat gemaakte simulatie ontvangen. Dit is een ideale investering voor zowel eigen bewoning als verhuur. Neem vandaag nog contact op voor meer informatie en een bezichtiging ter plaatse!
Omschrijving van de makelaar
Portretstraatje 2C - 9880 Aalter - In het bosrijke Sint-Maria Aalter vind je dit kleinschalige nieuwbouwproject van drie woningen. Deze zijn gelegen in een rustige doodlopende straat in het centrum.
Het betreffen drie nieuwbouwwoningen die instapklaar worden afgewerkt. De oplevering wordt voorzien in het najaar van 2023.
Energiezuinigheid wordt in dit project hoog in het vaandel gedragen. Dit vertekent zich in de manier van isoleren (BEN-woningen), verwarmen (vloerverwarming in combinatie met warmtepomp) alsook zoveel meer.
Bij dit project kan een koper (mits voldaan wordt aan de voorwaarden) genieten van de 6% BTW regelgeving! Een absolute extra troef om je dus te laten overtuigen.
Deze woning, gesitueerd op lot 3 (rechtse lot), betreft een half open bebouwing.
De indeling ziet er als volgt uit:
Het gelijkvloers bestaande uit de inkomhall met gastentoilet, de ruime leefruimte met open ingerichte keuken, de achterinkom, een aparte berging aan de voorgevel en garage.
De eerste verdieping bestaat uit de nachthall, drie ruime volwaardige slaapkamers, een ... tweede toilet en een badkamer met de combinatie ligbad en douche.
De keuzes van afwerking zijn reeds bepaald, waarbij de moderne toets de bovenhand neemt.
Let op: De verkoopprijs bedraagt 453.000 €. De in de publiciteit vermelde prijs betreft de kostprijs van één maandaflossing volgens opgemaakte simulatie van hypothecair krediet op 20 jaar met eigen inbreng van 81.000 €. De volledige simulatie, alsook een op uw maat gemaakte simulatie kan worden aangevraagd op eenvoudig verzoek.
De ideale investering voor eigen bewoning, doch ook interessant als opbrengsteigendom.
Benieuwd naar meer Vraag alle informatie en een bezoek ter plaatse vandaag nog aan! Lees meer Verberg
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Portretstraatje 2C, 9880 Aalter
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Portretstraatje 2C, 9880 Aalter
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Aalter.
Marktcijfers in Aalter
Vergelijkbare panden te koop in Aalter
Recent verkocht in Aalter
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.