Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Boulevard d'Avroy 90, 4000 Liège

Handelspand in Liège
407 m² wonen
130 m² perceel
3 slaapkamers
5 badkamers
€674.000

Boulevard d'Avroy 90 - 4000 Liège - Dit beleggingspand in het centrum van Luik, verkocht via de aandelen van de vennootschap waarvan het het enige actief is, bestaat uit 5 wooneenheden (erkend voor 1994) en een commerciële benedenverdieping die sinds oktober bewust vrij is gelaten voor de koper. Totale huur: 40.000 euro, al enige tijd niet meer geïndexeerd. Originele materialen, vloeren, marmeren schouwen, gegoten plafonds en terras op de 1e verdieping. Uitstekende locatie! (bus, basisscholen en humaniora, tram tegenover, winkels, enz.) Gegarandeerde meerwaarde voor de toekomst, zowel wat betreft de huurinkomsten als de waarde van het gebouw. VERKOOP VAN DE ONDERNEMING (SRL) geen registratierechten, geen schulden. Geen EPB certificaat nodig.


De informatie en metingen worden uitsluitend ter informatie verstrekt en zijn niet bindend.
De eigenaar, verkoper van het onroerend goed, heeft het wettelijke, vrije en autonome recht om al dan niet te verkopen. Als hij besluit te verkopen, is hij niet verplicht het hoogste bod te aanvaarden, maar kiest hij het bod dat hem het beste past volgens zijn eigen criteria.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 674.000
Type
Handelspand
Bewoonbaar
407 m²
Grond
130 m²
Prijs/m²
€ 1.656
Aanvullende details
Referentie
ZBWN-0VT-S39
Makelaar Code
1101457
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
19/12/2022 ERA Blavier €674.000
21/11/2022 ERA Blavier €674.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Boulevard d'Avroy 90, 4000 Liège

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Liège.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten