Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Avenue Rogier 300-Commerce, 1030 Schaerbeek

Handelspand in Schaerbeek
60 m² wonen
60 m² perceel
€250.000

Avenue Rogier 300-Commerce - 1030 Schaerbeek - ERA CHATELAIN biedt u deze mooie gelijkvloerse winkel aan, ideaal gelegen op een mooie hoek van het Patrieplein in de wijk Dailly in Schaarbeek.
Met een oppervlakte van 90 m² (60 m² op de eerste verdieping 30 m² opslagruimte) is deze vestiging als volgt samengesteld:
1 mooie degustatieruimte keuken WC kelderberging van - 30m² en een mooi terras.
Je zult ervan houden:
Technische kenmerken: individuele gasketel, dubbele beglazing.
De zaak is beschikbaar met inachtneming van een opzegtermijn voor eigen bewoning die is vastgelegd in het huurcontract (op aanvraag). Voor meer informatie over het huurcontract kunt u contact met ons opnemen.
Inlichtingen en bezoeken: 32 2 705 07 00. Ontdek al onze panden te koop in Schaarbeek exclusief beschikbaar op era.be/chatelain

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 250.000
Type
Handelspand
Bewoonbaar
60 m²
Grond
60 m²
Prijs/m²
€ 4.167
Aanvullende details
Referentie
JP15TWA40D3G
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Geen vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Avenue Rogier 300-Commerce, 1030 Schaerbeek

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schaerbeek.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten