Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Meers 2, 2170 Antwerpen

Huis in Antwerpen
99 m² wonen
3 slaapkamers
€329.500

De Meers 2 - 2170 Antwerpen - Droom je van modern wooncomfort op een toplocatie vlak bij het groen Deze charmante, instapklare woning combineert stijl, duurzaamheid en een uitstekende ligging tot het perfecte geheel.

Sfeer, comfort en veiligheid
Een sfeervolle voortuin met een prachtige rozenboog verwelkomt je bij aankomst. Binnen word je ontvangen in een gezellige living, waar de ingemaakte kast en de ingebouwde gashaard direct voor warmte en karakter zorgen. De woning is doorheen de jaren grondig aangepakt: zo geniet je overal van vernieuwde ramen en deuren, wat samen met de aanwezige rolluiken zorgt voor extra isolatie, privacy en veiligheid.

Een keuken voor fijnproevers
De moderne, hyper-geïnstalleerde keuken is een droom voor elke hobbykok. Deze is hoogwaardig uitgerust met alle denkbare inbouwtoestellen: een ingebouwd koffiezetapparaat, oven, aparte microgolfoven, vaatwasser, koelkast en diepvries. Het stijlvolle werkeiland biedt extra werkruimte en doet tevens dienst als gezellige ontbijtplek. Op het gelijkvloers vind je verder een gastentoilet en heb je toegang tot het sfeervolle stadsterras om in alle rust buiten te ontspannen of te eten.

Ruimte en sereniteit
De woning beschikt over een ruime, nette kelder met wasplaats — ideaal voor extra bergruimte. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan de kleinste perfect kan dienen als bureau, logeer- of hobbykamer. De volledig vernieuwde badkamer straalt kwaliteit uit.

Duurzaamheid op een toplocatie
Deze woning is klaar voor de toekomst dankzij de energiezuinige zonnepanelen. De ligging is werkelijk ideaal: u geniet van een oase van rust in een groene buurt op wandelafstand van het park, terwijl scholen, winkels en openbaar vervoer zich in de directe nabijheid bevinden. De perfecte match tussen duurzaam wonen en een centrale locatie.

Geen garage.

Mis deze kans niet en ervaar zelf hoe fijn het is om hier thuis te komen!

Geen immo.

Bezoekdagen: woe. 19u-20u en zat. 14u-16u.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 329.500
Type
Huis
Bewoonbaar
99 m²
Prijs/m²
€ 3.328
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

28/03/2026€329.500 / Particulier

Ligging & buurt

De Meers 2, 2170 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: De Meers 2, 2170 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten