Vieille Rue de Géromont 50, 4170 Comblain-au-Pont
Vieille Rue de Géromont 50 - 4170 Comblain-au-Pont - Deze Charmante 3gevel huis in natuursteen is rustig gelegen in het dorpje Gé,romont op 800m van het centrum van Comblain au pont. de woning is instap klaar en is verdeelt over drie verdiepingen. Op de gelijkvloers: ingerichte keuken en living met houtcassette. 1eerste verdieping: grote kamer en een badkamer met bad. tweede verdiep et kamer zolder. Buiten beschikt u over een gezellige tuin (zonder onderhoud) en twee parking plaatsen. Ideale tweede verblij in Comblain-au-Pont ligt aan de samenvloeiing van de Ourthe en de Amblè,ve, aan de poorten van de Ardennen en de Pays de Liè,ge.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Vieille Rue de Géromont 50, 4170 Comblain-au-Pont
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Vieille Rue de Géromont 50, 4170 Comblain-au-Pont
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Comblain-au-Pont.
Marktcijfers in Comblain-au-Pont
Vergelijkbare panden te koop in Comblain-au-Pont
Recent verkocht in Comblain-au-Pont
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop