Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Heideken 4, 3210 Lubbeek

Huis in Lubbeek
160 m² wonen
1.849 m² perceel
3 slaapkamers
€349.000

Over deze woning

Deze open bebouwing, die renovatie behoeft, is prachtig gelegen met een fenomenaal uitzicht aan de voorkant en een schitterende tuin aan de achterkant. De woning heeft een inkomhal die toegang geeft tot de woon- en eetkamer. De keuken, compleet met ontbijthoek, bevindt zich aan de achterkant van het huis. Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers. De kleinste kamer is ideaal om om te bouwen tot een badkamer. Een vaste trap leidt naar de zolder, waar na enige verbouwing extra slaapkamers kunnen worden gecreëerd. Het dak is al voorzien van een onderdak, dus je kunt direct beginnen met isoleren en afwerken! Bijkomend zijn er nog verschillende bijgebouwen aan de achterkant van het pand die uitstekend geschikt zijn als hobbyruimte of opslagruimte. Gelegen nabij het centrum van Lubbeek, is deze woning ideaal gesitueerd; op slechts tien minuten van de snelweg bij Boutersem en zeven minuten van het treinstation in Vertrijk. Een uitstekende plaats om te wonen!

Omschrijving van de makelaar

Heideken 4 - 3210 Lubbeek - Uitstekend gelegen, te renoveren, open bebouwing met prachtige tuin aan de achterzijde en een fenomenaal zicht aan de straatzijde !!
U komt de woning binnen in de inkomhal die toegang geeft tot de woonkamer en de eetplaats. Aan de achtertzijde ligt de keuken met ontbijthoek.
Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers, waarvan de kleinste slaapkamer perfect kan verbouwd worden tot badkamer.
Er is reeds een vaste trap voorzien naar de zolder zodat hier, na de nodige aanpassingswerken, ook slaapkamers kunnen gemaakt worden.
Het dak is reeds voorzien van een onderdak, dus je kan onmiddellijk starten met de isolatie en de afwerking van de zolder!
Achteraan de woning bevinden zich nog verschillende bijgebouwen die perfect dienst kunnen doen als hobbyruimte en/of opslagruimte(s).
De ligging is uitstekend, vlakbij het centrum van Lubbeek en doch op slechts 10 minuten van de oprit van de autostrade te Boutersem en op 7 minuten van het station van vertrijk !

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 349.000
Type
Huis
Bewoonbaar
160 m²
Grond
1 m²
Bouwjaar
1952
Prijs/m²
€ 2.181
EPC
556 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 88.960 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 8.896/jaar).
Aanvullende details
Referentie
W2HMXS8S2CF9
Makelaar Code
5727124
EPC Certificaat
20240110-0003104963-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Nee
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Agrarisch gebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/01/2024 Immodrome €349.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Heideken 4, 3210 Lubbeek

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Heideken 4, 3210 Lubbeek Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lubbeek.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten