Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Staatsbaan 152, 3210 Lubbeek

Huis in Lubbeek
163 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€249.000

Staatsbaan 152 - 3210 Lubbeek - Welkom in Lubbeek! Op de Staatsbaan kan je deze halfopen bebouwing terugvinden, met een mooie grondoppervlakte van 9are 81ca. Deze te renoveren woning biedt, samen met zijn grote tuin, enorm veel mogelijkheden.

De woning werd gebouwd in 1957 en werd steeds goed onderhouden. Op de gelijkvloerse verdieping vinden we een inkomhal met apart toilet en onmiddellijke toegang tot de leefruimte. Meer achteraan vinden we de keuken, een bureau of gelijkvloerse slaapkamer en de wasberging. Op de eerste verdieping heeft men twee kamers en de badkamer. Op de tweede verdieping is tot slot nog een zolderkamer terug te vinden.

Verder is de woning uitgerust met een kleine kelder, garage, extra parkeermogelijkheden en als blikvanger de grote tuin.

Kort samengevat biedt deze woning een tal van mogelijkheden en kan de koper deze volledig naar eigen wens indelen.

Benieuwd Boek je bezoek via 32 499 22 99 24 of thomas@sophimo.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 249.000
Type
Huis
Bewoonbaar
163 m²
Prijs/m²
€ 1.528
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

16/04/2024€249.000 / C21 Sophimo

Ligging & buurt

Staatsbaan 152, 3210 Lubbeek

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Staatsbaan 152, 3210 Lubbeek Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lubbeek.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten