Smedenstraat 40, 8800 Roeselare
Smedenstraat 40 - 8800 Roeselare - Stijlvolle woning in open bebouwing
Met een ruime, aangebouwde garage. Opp.: 1.131m²; K.I.: 1.232€; EPC: 346kWh/m²jaar; overstromingsgevoelig. Er is een tweede garage/ tuinhuis met aangebouwd, klein afdak aanwezig. De benedenverdieping omvat een traphal met kelder, ruime living (= eetplaats en zithoek met haard), grote en lichtrijke Trybou-keuken met zicht op de aangelegde tuin en voorzien van een mooie uitbouw in glas, slaapkamer, badkamer (bad & douche), toilet en wasplaats. De bovenverdieping herbergt de master bedroom, een berging en grote, gezellige leefzolder ter grootte van bij benadering 2 slaapkamers. De volledige woning is voorzien van een kruipkelder.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Smedenstraat 40, 8800 Roeselare
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Smedenstraat 40, 8800 Roeselare
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.
Marktcijfers in Roeselare
Vergelijkbare panden te koop in Roeselare
Recent verkocht in Roeselare
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop