Saarbroekweg 62 - 3520 Zonhoven - Mooie gerenoveerde gelijkvloerse woning voorzien van een alamrsysteem met camera's ! Zeer rustig gelegen doch op 5 min van het centrum. Er is een volledig vernieuwde aangelegde voortuin, een inkomhall, een ruime living met eetkamer, een keuken, een apart toilet, 2 slaapkamers, een badkamer met luxe 2-persoonsbad met jets, een veranda die uitgeeft op een ruime koer/terras en tuin met nieuw tuinhuis en een garage. Volledig gesoleerde zolder. Kruipkelder. Ook is de woning recent volledig omheind, er is een electrische poort, tevens zijn er zonnepanelen! De woning is voorzien van airco. Ideale verbinding met autostrade, alsook Hasselt en Genk. EPC 443 kWh/m
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zonhoven.