Melkerijstraat 5-7, 9290 Berlare
Melkerijstraat 5-7 - 9290 Berlare - 2 energiezuinige nieuwbouwwoningen te koop E-peil 41
Nieuwbouwproject Woningen Blanckaert zijn mooie halfopen pastorijwoningen ontworpen in verfijnde architectuur rustig gelegen met toch een uitstekende ligging aan het Sint- Annaplein omringd door verschillende handelszaken zoals bakkers, apotheker, delhaize,.. maar ook verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals het kasteel van Berlare, het donkmeer,.. Deze woningen zijn gevestigd in de Melkerijstraat. Woning 1 (zoals beschreven) heeft een iets kleiner woon oppervlakte en iets groter tuin in vergelijking met woning 2. Deze kunnen worden afgewerkt als regen- en winddicht, casco en sleutelklaar. Prijzen vanaf €237 220 (woning 1) regen- en winddicht (excl. btw en notariskosten, incl. grond). Rechtstreeks van de aannemer/promotor. Meer info...
Voor meer informatie kan u steeds met ons contact opnemen telefonisch of via mail: info@csbouw.be / alosja@csbouw.be Wij kunnen u dan ook steeds het lastenboek en prijzen doorgeven, indien gewenst. Ook bent u vrijblijvend welkom in ons kantoor (ca. 8u30-17u): Oude Brugstraat 8a 9200 Schoonaarde [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Melkerijstraat 5-7, 9290 Berlare
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Melkerijstraat 5-7, 9290 Berlare
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Berlare.
Marktcijfers in Berlare
Recent verkocht in Berlare
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.