Eikelstraat 9, 9840 De Pinte
Eikelstraat 9 - 9840 De Pinte - CONTACT: jude op 0494 65 40 51 of via info@vicusvastgoed.be
Verkoop: INSTELPRIJS
Verkoop professionele partij.
EPC-score: B
In een doodlopende woonwijk in De Pinte vinden we deze alleenstaande woning omring door het groen.
Binnenkomen doen we via de ruime inkomhal met een eerste gastentoilet. Verder vinden we op het gelijkvloers een ruime leefruimte, bureau, Bulthaup keuken (vaatwasser, frigo, diepvries, inductieplaat, dampkap,...) ruime garage en een wasplaats. Naast de inkomhal hebben we tevens nog een eerste logeerkamer.
De eerste verdieping biedt plaats voor vier ruime slaapkamers waarvan 2 met dressingruimte. Tevens zijn hier ook 2 badkamers aanwezig.
Op de bovenste verdieping is er nog een ruime vijfde slaapkamer waarbij de authentieke elementen behouden zijn gebleven en een opbergruimte.
De woning bevindt zich vlakbij het centrum van de Pinte. Op 18 min rijden van Gent Centrum.
Bezoekdag: zaterdag 8 oktober. Pllan snel uw bezoek in.
CONTACT: jude op 0494 65 40 51 of via info@vicusvastgoed.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Eikelstraat 9, 9840 De Pinte
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 08/10/2022 |
Ligging & buurt
Eikelstraat 9, 9840 De Pinte
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Pinte.
Marktcijfers in De Pinte
Vergelijkbare panden te koop in De Pinte
Recent verkocht in De Pinte
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop