Mooksteeg 8, 3530 Houthalen-Helchteren
Mooksteeg 8 - 3530 Houthalen-Helchteren - Prachtig ingerichte gezinswoning met 5 slaapkamers en mooie tuinLangs de Herebaan-Oost van Houthalen naar Zwartberg/Genk ligt het rustige zijstraatje Mooksteeg. Bijna op de hoek hiervan ligt uw nieuwe droomwoning! Een rustige ligging, mooie uitstraling en heel wat woonmogelijkheden voor de grote families. Door de hellende ligging is ook de benedenverdieping ingericht als extra woonruimte/studio. Daarbij ook nog een bewoonbaar bijgebouw en u begrijpt dat gezinnen met veel kinderen welkom zijn.In die benedenverdieping heb je een eigen inkomdeur en parkingmogelijkheden. Hier heb je een woonkamer, ingerichte keuken, eetplaats, berging, slaapkamer en compleet uitgeruste badkamer. Handig dus voor de zoon/dochter of oma/opa die apart maar toch in je eigen huis willen wonen. Op het gelijkvloers zal je zeker verrast worden, want hier straalt alle afwerking en inrichting pure klasse uit. Ruimte, licht en open ruimtes zijn hier belangrijk. De woonkamer met zit- en eetplaats loopt over de hele lengte van de woning. De open keuken is prachtig om te zien en ook hier is weer de open ruimte van belang. Ook de toegang naar de veranda is opengemaakt, laat dat zonnetje dus maar schijnen om gratis warmte op te wekken. Tenslotte is er een modern uitgeruste badkamer die toegang geeft tot een slaapkamer. Op de bovenverdieping gaat de teller van het aantal slaapkamers nog wat omhoog. Hier tellen we er 3 zodat we in totaal aan 5 zitten! Ook hier is alles weer mooi verzorgd en knap ingericht. Nog op deze verdieping is er een berging/dressing en opnieuw een mooie, moderne badkamer met dit keer een inloopdouche en design ligbad. Als nieuwe eigenaar van dit alles krijg je er ook een prachtige tuin bij met daarin ook een groot bijgebouw. Is er nog een andere zoon/dochter of opa/oma die apart wilt wonen maar toch erbij, dan kan dat hier ook zoals momenteel gedaan wordt. Je zal zonder twijfel veel vrije tijd doorbrengen in uw nieuwe tuin met vele terrassen. Laat die vrienden en familie dus maar komen, uw feestjes gaan voortaan hier door! Hopelijk hou je ook van veel groen en natuur want het immense domein van Kelchterhoef begint een paar kilometer verderop. Via de Grote Baan in Houthalen ben je op 10 minuutjes rijden aan de E314 Houthalen/Zonhoven. En ook Zwartberg/Genk in de andere windrichting ligt op die afstand. Het busje is al besteld Mooi zo, dan zien we jullie komen om dit mooie plekje te komen bekijken!Contacteer ons voor een vrijblijvend bezoekje ter plaatse om alle mogelijkheden te ontdekken!Pluspunten:* Grote gezinswoning* 5 slaapkamers* Benedenverdieping als extra studio* 2 prachtige badkamers* Groots uitgerust keuken* Open ruimtes met veel licht* Mooie afwerking en knappe uitstraling interieur* Mooie tuin met terrassen* Bijgebouw met extra bewoning* Nabij domein Kelchterhoef* E314 op 10min rijden* Zwartberg/Genk op 10 min rijden
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Mooksteeg 8, 3530 Houthalen-Helchteren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Mooksteeg 8, 3530 Houthalen-Helchteren
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Houthalen-Helchteren.
Marktcijfers in Houthalen-Helchteren
Vergelijkbare panden te koop in Houthalen-Helchteren
Recent verkocht in Houthalen-Helchteren
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.