De Vloot 5-1-1, 3530 Houthalen-Helchteren
De Vloot 5-1-1 - 3530 Houthalen-Helchteren - Bij ImmoFusion 7/7 “open huis” : klik op onze 3D-RONDLEIDING!Ervaar vastgoed alsof je er zelf doorloopt en bekijk de virtuele tour!https://my.matterport.com/show/m=aG9BReTuPTkRuim duplexappartement met eigen inkomhalDit mooie appartement ligt in een zijstraatje van de Grote Baan in Houthalen, en meer exact in dat zijstraatje tegenover de Barrier waar ook de Aldi en de Action liggen. Ook de E314 en het centrum van Houthalen liggen vlakbij. Er is 1 zeer grote slaapkamer, maar daarvan maak je er gemakkelijk 2 van. Even naar de betaalbare prijs kijken, en dan maar snel verder lezenHet is een duplexappartement op de 1ste en 2e verdieping van een kleinschalige gebouw, maar toch met een eigen inkomhal op het gelijkvloers. Op de 1ste verdieping ligt de badkamer, keuken en woonkamer. Je kan eventueel één grote ruimte maken van de keuken en woonkamer door een muurtje te slopen. De badkamer is knap ingericht met een moderne inloopdouche. Je hebt verder nog een kleine bergruimte waar ook de trap naar de 2e verdieping ligt. Daar heb je eerst een multifunctionele ruimte waar je bijvoorbeeld een bureeltje kan installeren of een speelruimte voor de kinderen. Op deze bovenverdieping is er één grote slaapkamer gemaakt, maar mocht je nog een 2e slaapruimte nodig hebben, creëer je die hier gemakkelijk met wat extra kluswerk en gyproc platen.Uiterst geschikt dus voor het jonge koppeltje dat op zoek is naar een betaalbare eigen woonst. Op nauwelijks 1km afstand ligt de E314 richting Genk of Lummen. In die windrichting liggen ook Zonhoven en (verder door) Hasselt ook op korte afstand. Om boodschappen te doen, moet je tegenover je voordeur enkel de winkelkar gaan halen want de Aldi ligt gewoon tegenover je nieuwe thuis. Met daarlangs ook de Action voor de kleine inkopen. Bijna overtuigd om verder plannen te makenContacteer ons voor een vrijblijvend bezoekje ter plaatse om alle mogelijkheden te ontdekken!Pluspunten:* Duplexappartement* Eigen inkomhal op gelijkvloers* 1 à 2 slaapkamers* Badkamer met inloopdouche* Tegenover Action & Aldi * E314 op 1km* Centrum houthalen op fietsafstand* Zonhoven op 4 km, Hasselt op 10 km Indien enige (gezins)woning is het registratierecht slechts 3%; bel ons gerust voor meer uitleg!Voor een bezichtiging ter plaatse of meer info, bel ons op 078/78.78.70, of kom gewoon binnen op ons kantoor, steeds welkom!“Wij zijn verhuisd! WELKOM op onze nieuwe locatie: Meylandtlaan 115 – 3550 Heusden-Zolder”
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
De Vloot 5-1-1, 3530 Houthalen-Helchteren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
De Vloot 5-1-1, 3530 Houthalen-Helchteren
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Houthalen-Helchteren.
Marktcijfers in Houthalen-Helchteren
Vergelijkbare panden te koop in Houthalen-Helchteren
Recent verkocht in Houthalen-Helchteren
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.