Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Franklin Rooseveltplaats 5, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
40 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€155.000

Over deze woning

Deze gunstig gelegen studio is een uitstekende investeringsmogelijkheid met een huidig rendement van 4%. De studio bevindt zich in het hart van de stad, dichtbij het Centraal Station, belangrijke wegen, openbaar vervoer en diverse eet- en winkelgelegenheden. De 8e verdieping waarop de studio zich bevindt, biedt een prachtig, onbelemmerd uitzicht op park Spoort Noord en het Sportpaleis. De indeling van de studio omvat een woonkamer (ca. 20m²), een uitgeruste keuken (ca. 5m²), een slaapruimte (ca. 8m²) en een volledig ingerichte badkamer (ca. 6m²) met douche, meubels en toilet. Met een klein beetje opknappen is deze studio ideaal voor Airbnb. Het heeft een A-score op de G&P-normen.

Omschrijving van de makelaar

Franklin Rooseveltplaats 5 - 2000 Antwerpen - Interessante studio ideaal als investering met actueel rendement van 4%.
Centraal gelegen nabij het Centraal station, invalswegen, openbaar vervoer, restaurants en winkels.
Deze studio is gelegen op de 8ste verdieping aan de achterzijde van het gebouw met een mooi open uitzicht op park Spoort Noord en het Sportpaleis.
Woonkamer (ca. 20m²), ingerichte keuken (ca. 5m²), slaaphoek (ca. 8m²), ingerichte badkamer (ca. 6 m²) met douche, badkamermeubel en toilet.Deze studio is een interessante investering en mits kleine opfrissing zeker geschikt voor Airbnb.G&P score: A

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is C (206 kWh/m²). De woning biedt 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 40 m², 1 badkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 155.000, ofwel ± € 3.875 per m². Het pand dateert uit 1980. Online sinds november 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 155.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
40 m²
Bouwjaar
1980
Prijs/m²
€ 3.875
EPC
206 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
D505A1GSO6U7
Makelaar Code
te-koop-studio-franklin-roosev
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Opbrengsteigendom

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
11/06/2023 Heylen Vastgoed €189.000
28/11/2022 Immo C&S €155.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Franklin Rooseveltplaats 5, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Ja.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1980.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is D505A1GSO6U7.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 206 kWh/m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 155.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Franklin Rooseveltplaats 5, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten