Avenue d'Italie 40-C3, 1050 Elsene
Avenue d'Italie 40-C3 - 1050 Elsene - ERA CHÂTELAIN stelt u dit appartement van grote standing voor, ideaal gelegen in de wijk Boondael, vlakbij het Terkamerenbos, in een rustige gesloten wijk, met een oppervlakte van 160m². Als volgt samengesteld:
Een grote inkomhal, een lichte woonkamer die toegang geeft tot een mooi terras op het ZW, een super ingerichte keuken met ontbijthoek, een nachthal, een slaapkamer van 16m² met badkamer en toilet, 2 slaapkamers van 13m², een badkamer, een wasruimte, 2 aparte toiletten, een kelder en een garage 2 wagens U zult het waarderen: - Zijn helderheid - Zijn grote volumes - Zijn charme - Zijn groene, bosrijke omgeving - Zijn vele opbergruimtes Technische kenmerken : Dubbele beglazing, lift naar norm, alarm De flat is beschikbaar voor verkoop Informatie en bezoeken: 32 2 535 98 98. Ontdek al onze koopwoningen in Elsene die exclusief beschikbaar zijn op era.be/chatelain
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Elsene (1050) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is B (142 kWh/m²). Online sinds november 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 780.000, ofwel ± € 4.875 per m². Het pand beschikt over 3 slaapkamers, 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 160 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue d'Italie 40-C3, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue d'Italie 40-C3, 1050 Elsene
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de vraagprijs van dit pand in Elsene?
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Wat is de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.