Beekseweg 24 - 2382 Poppel - Deze zeer lumineuze villa is gelegen aan de grens met Nederland en heeft 3 stallen met separate weides.
Gelijkvloers:
inkomhal met gastentoilet, nachthal die toegang geeft tot de badkamer met lavabo in meubel, hangwc en inloopdouche. Naast de badkamer is er een slaapkamer van ca. 12 m2. De living heeft een gashaard en sluit aan op de open keuken met ingebouwde ijskast, vaatwasser, combi-oven en spoelbak, keramische kookplaat met dampkap. Vanuit de keuken is er toegang tot de veranda en een 2de hal. Dichtbij de keuken is er een berging aanwezig waar de opstelling van de HR ketel is. Naast deze berging bevindt zich de badkamer met ligbad en dubbele lavabo.
Eerste verdieping:
grote slaapkamer onder het dak met veluxraam en een 2de polyvalente ruimte met ingemaakte kasten in een U vorm.
Tuin:
Achter de veranda is een terras voorzien. Doorgang naar de garage van ca. 4m op 11m voorzien van spoelbak en automatische poort.
Achter de garage zijn er 2 binnenstallen met poetsplaats en buitendeur voorzien. De voorziene grond is opgedeeld in verschillende weides.
Bijzonderheden:
-centraal stofzuigersysteem
-automatische poorten
-airco in de living en de slaapkamer gelijkvloers
-waterput
-gelijkvloers deels voorzien van rolluiken
-aluminium ramen
-alarm
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.