Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hengelhoefdreef 5, 3530 Houthalen-Helchteren

Appartement in Houthalen-Helchteren
36 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€115.000

Over deze woning

Een modern en volledig gemeubileerd vakantieappartement is beschikbaar in residentie Kerselaar, gevestigd in Hengelhoef. Let op, vestiging van officieel domicilie is hier niet toegestaan! Dit appartement is slim ontworpen om comfortabel plaats te bieden aan vijf gasten, met een tweepersoonsbed en een driepersoonsstapelbed. De accommodatie heeft ook een badkamer en een open woonruimte, die een keuken, eettafel en bank omvat. Deze kamer biedt tevens toegang tot het terras. De verhuur wordt beheerd door Holiday Suites, wat je verlost van veel verhuurzorgen en maximaliseert het rendement. Je behoudt echter nog steeds de optie om het appartement zelf te gebruiken. Het pand is onderworpen aan een erfpacht met jaarlijkse canon. Het vakantiepark waarin dit appartement is gesitueerd, is zowel nationaal als internationaal bekend. Het is een perfecte bestemming voor liefhebbers van wateractiviteiten, fietsers en wandelaars. Het park heeft faciliteiten zoals een openluchtzwembad, een subtropisch zwembad op slechts 750 meter afstand, twee visvijvers, tennisbanen, trampolines en een voetbalveld.

Omschrijving van de makelaar

Hengelhoefdreef 5 - 3530 Houthalen-Helchteren - Recent, bemeubeld vakantie appartement in residentie Kerselaar te Hengelhoef. Geen domicilie mogelijk!

Het appartement werd zeer praktisch ingericht en biedt plaats aan 5 personen, er bevinden zich een tweepersoonsbed en een stapelbed met 3 bedden.
Verder is het appartement ingericht met een badkamer en een open leefruimte met een keuken, eettafel en een zitbank. Vanuit deze ruimte heeft men ook toegang tot het terras.

De verhuur verloopt via Holiday Suites, hierdoor heeft men weinig zorgen en kan men er het maximaal rendement bekomen. Uiteraard is er ook steeds de mogelijkheid om het appartement zelf te gebruiken. Op de grond geldt er een erfpacht met een jaarlijkse canon.

Het vakantiepark is nationaal en internationaal gekend. Een ideale locatie voor waterliefhebbers, fietsers en wandelaars. Het park is uitgerust door een openluchtzwembad, alsook een subtropisch zwembad op 750 m, 2 visvijvers, tennisvelden, trampolines en een voetbalveld.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 115.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
36 m²
Bouwjaar
2015
Prijs/m²
€ 3.194
EPC
123 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
04U-CXT9AV3S
Makelaar Code
1122073
EPC Certificaat
20190705-0002175410-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Gebied voor dagrecreatie;Parkgebied
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
20/06/2026 Immo Verslegers €80.000
13/06/2026 C21 Immo K €109.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Hengelhoefdreef 5, 3530 Houthalen-Helchteren

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Hengelhoefdreef 5, 3530 Houthalen-Helchteren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Houthalen-Helchteren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten