Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Herentalsebaan 392-bus-102, 2100 Deurne

Appartement in Deurne
65 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€235.000

Herentalsebaan 392-bus-102 - 2100 Deurne - Een appartement op centrale ligging in Deurne-Zuid met inpandig terras iets voor u Kom dan zeker een kijkje nemen naar dit prachtige appartement dat wij te koop aanbieden te Deurne-Zuid, gelegen tussen het park Rivierenhof en Boekenbergpark!

Het appartement dat we alhier te koop aanbieden is gelegen vlakbij de Van Den Hautelei en de Stevenslei. Verder is het slechts enkele minuten verwijderd van verschillende winkels, horecazaken, banken en openbaar vervoer! Ook de autosnelweg is vlakbij.

Het appartement maakt deel uit van een kleinschalig renovatieproject (2019°).
Een nieuwe badkamer, nieuwe keuken, nieuwe vloeren en een nieuwe centrale verwarmingsketel zijn slechts enkele voorbeelden.
Ook alle muren en het dak zijn geïsoleerd en de raamwerken allen vernieuwd!

De indeling van dit appartement dat we te koop aanbieden in Deurne-Zuid is als volgt:
- Inkomhal
- Woonkamer
- Open keuken met koelkast, diepvries, combi oven-microgolf en vaatwasser
- Terras
- Slaapkamer 1
- Slaapkamer 2
- Badkamer met inloopdoche en lavabo
- Apart toilet met handenwasser
- Aparte ruimte voor wasmachine en droogkast
- Kelderberging

Tot slot is er een gemeenschappelijke fietsenstalling, een afvallokaal en liggen de maandelijkse kosten zeer laag (54 euro/maand)!

Er is een mogelijkheid om een inpandige garage met sectionaal poort aan te kopen voor €30.000

EPC Herentalsebaan 392 : 242 kWh / (m² jaar)

Ben jij geïnteresseerd in dit vastgoed te koop in Deurne Aarzel dan niet om ons te contacteren. Wij staan graag tot uw dienst.
Had u graag een gratis schatting van uw eigendom bel ons voor een vrijblijvend gesprek op 03/206.76.76 of mail naar schattingen@dewaele.com

Stedenbouwkundige inlichtingen : in aanvraag

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Deurne (2100) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 65 m², 2 slaapkamers, 1 badkamer. Online sinds februari 2023. Het werd gerenoveerd in 2019. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 265.000 naar € 235.000 (-11%). Het EPC-label is F (2090 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 235.000, ofwel ± € 3.615 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 653.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 235.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
65 m²
Bouwjaar
1918
Prijs/m²
€ 3.615
EPC
2090 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 653
Referentie
TV2UPV4OZ5OA
Makelaar Code
158697
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
nee

Ligging & buurt

Herentalsebaan 392-bus-102, 2100 Deurne

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 65 m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.615 euro per m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 235.000 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1918.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Herentalsebaan 392-bus-102, 2100 Deurne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deurne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten