Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Daries 73, 2370 Arendonk

Huis in Arendonk
178 m² wonen
645 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€339.000

De Daries 73 - 2370 Arendonk - Goed onderhouden vrijstaande woning met drie slaapkamers en garage, gelegen nabij het centrum op een perceel van 645m², met landelijk uitzicht aan de achterzijde.

! Deze woning bevindt zich op wandelafstand van het centrum en is ingedeeld met een inkomhal, die leidt naar de lichte woonkamer met aangrenzende veranda, dewelke een mooi en wijds uitzicht biedt over de achterliggende velden. De keuken beschikt over een eethoek en inloopkelder en geeft tevens rechtstreeks toegang tot de inkomhal, waarnaast zich nog een bureel bevindt.
Achter de keuken is er nog de berging/wasruimte voorzien, die beschikt over een apart toilet en toegang verschaft naar de tuin.

Op de verdieping bevinden zich de drie ruime slaapkamers en de badkamer met ligbad/douche, wastafelmeubel en toilet.
De opbergzolder is toegankelijk via een luik en is geïsoleerd met PUR vloerisolatie.

Buiten treffen we nog de ruime garage die is voorzien van een elektrische poort, en een aparte tuinberging.

Specificaties:
- C.V. op aardgas
- Schrijnwerk: PVC met dubbele beglazing en rolluiken
- Nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 339.000
Type
Huis
Bewoonbaar
178 m²
Grond
645 m²
Bouwjaar
1970
Prijs/m²
€ 1.904
EPC
454 kWh/m² E
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 718
Referentie
3W8G82H93M9Q
Makelaar Code
5263042
EPC Certificaat
20230107-0002773785-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/03/2023 Immo drie €339.000
18/01/2023 Immo drie €352.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

De Daries 73, 2370 Arendonk

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: De Daries 73, 2370 Arendonk Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Arendonk.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten