Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Leescorfstraat 14, 2140 Borgerhout

Appartement in Borgerhout
177 m² wonen
116 m² perceel
5 slaapkamers
1 badkamers
€299.000

De Leescorfstraat 14 - 2140 Borgerhout - Een handig magazijn van 107m2 én een appartement met 2 slaapkamers, da’s een zeldzame combo, en al helemaal op wandelafstand van het gegeerde Te Boelaerpark. Mits een opknapbeurt heb je hier een lichte, ruime plek te pakken op een absolute toplocatie net buiten de stad. Multifunctioneel magazijn Of je nu zelf een magazijn nodig hebt om je spullen/voertuigen/voorraad veilig en droog in te bewaren, je een multifunctioneel atelier met een industrieel kantje zoekt of je een magazijn wil verhuren, dat kan hier! Extra troef: je kunt er zelf boven gaan wonen en zo mee een oogje in het zeil houden. De ruimte is zo’n 107m2 groot, inclusief lichtkoepel en een apart overdekt, licht terras achteraan. De poort is 2,49 m hoog en 2,56 m breed en de stapelhoogte van het magazijn is 2,95 m. Appartement met veel potentieel Op de derde verdieping heb je een ruim appartement, waar je binnenkomt in de centrale hal met z’n groene retrotegel. Meteen rechts stap je de grote leefruimte in L-vorm binnen (28 m2), waar de kamerbrede ramen aan de straatkant massa’s licht binnenlaten. Je hebt hier heel wat plaats om een groot salon en een aparte eethoek te zetten, met zelfs nog plaats voor een apart computer- of leeshoekje. De vinylvloer vervang je makkelijk door een kwaliteitslaminaat- of parket. In de hal passeer je de compacte badkamer, die een make-over kan gebruiken. Je hebt hier een wit-zwart gestippelde retrotegel, een douchebak, toilet, lavabo en afzuigsysteem.
Veel plaats én heel wat potentieel Van hieruit ga je verder naar de eenvoudige keuken achteraan; een lichte, praktische ruimte op dezelfde gespikkelde retrotegel, met een grote spoelbak met afdruiprek, dampkap en kasten. Hier creëer je na een stevige opknapbeurt een gloednieuwe keuken op jouw maat. Je hebt hier ook nog een overdekt terras (3 m2), waar het licht mooi binnenvalt. Een ideale bijkeuken dus, of een mini serre/ relaxplekje.
De slaapkamers bevinden zich naast de keuken aan de rustige achterzijde: de eerste, zeer ruime kamer (16 m2) op vinyl met een groot raam, wordt nu gebruikt als hobbykamer en kan ingevuld worden naar eigen smaak en noden. Daarachter heb je de slaapkamer (9,5 m2), op een tapis plein, met ramen over de hele breedte.
Net buiten de stad in zeer gegeerde buurt Je zit hier qua locatie perfect: net buiten de stad, in de gegeerde buurt rondom het te Boelaerpark, op amper 150 m wandelen. Met supermarkten, (buurt)winkels, scholen, velo-stations en openbaar vervoer (bus, tram) op wandelafstand en Berchem station op amper 1,5 km van je deur, heb je hier alles wat je nodig hebt.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Borgerhout (2140) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 299.000, ofwel ± € 1.689 per m². Online sinds maart 2023. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 865. Het pand dateert uit 1964. Het EPC-label is F (721 kWh/m²). Het telt 5 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 177 m², 1 badkamer, een perceel van 116 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 299.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
177 m²
Grond
116 m²
Bouwjaar
1964
Prijs/m²
€ 1.689
EPC
721 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 865
Referentie
74HMWVYTMCHH
Makelaar Code
10555
EPC Certificaat
20230317-0002840399-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Dagvaarding uitgebracht
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
10/11/2023 Wellimmo €225.000
21/03/2023 Immovasta €299.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

De Leescorfstraat 14, 2140 Borgerhout

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 721 kWh/m².
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 299.000 euro.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.689 euro per m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 5 slaapkamers.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 177 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: De Leescorfstraat 14, 2140 Borgerhout Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borgerhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten