Hillegemplein 18, 9550 Herzele
Hillegemplein 18 - 9550 Herzele - Geen groene vingers Dan is deze energiezuinige penthouse van 125 m2 te Hillegem iets voor u. Meubels plaatsen en klaar, men kan genieten van een glaasje bubbels op het prachtige terras van 18m2. Verder is er op hetzelfde niveau een inkomhal met toilet, 2 slaapkamers, een doorloop dressing, een berging, een badkamer met douche, zeer ruime living met volledig uitgeruste open keuken. Via de inkomhal kan men de vaste trap nemen naar de mezzanine die kan dienen als 3de slaapkamer of bergruimte. Parkeerplaats verplicht aan te kopen (€9.000)
!GEEN gemeenschappelijke lasten!
Info overstromingsgevoelig gebied P-score A & G-score A
EPC: 156 kWh/m2 jaar
Vergunning uitgereikt - Woningbouwgebied - Geen rechterlijke herstelvordering uitgebracht - Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening - Geen verkavelingsvergunning
Voor meer info of een bezoek contacteer Nils op 0497/24.82.51 of nils.deblock@weinvest.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hillegemplein 18, 9550 Herzele
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Hillegemplein 18, 9550 Herzele
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herzele.
Marktcijfers in Herzele
Vergelijkbare panden te koop in Herzele
Recent verkocht in Herzele
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.