Amerikalei 200, 2000 Antwerpen
Amerikalei 200 - 2000 Antwerpen - Zeer mooi en instapklaar handelsgelijkvloers van circa 92 m² bestaande uit inkom met wachtruimte, behandelingsruimte met verharde koer op GLV, geïnstalleerde keuken met apart toilet en lavabo. Op eerste verdieping is er nog een bureau ruimte en een extra behandelingsruimte. Het pand is uitermate geschikt voor een schoonheidsspecialiste, nagelstudio of medisch beroep. Bovendien ideaal gelegen op een steenworp van het nieuwe justitiepaleis. Troeven: * zeer centraal gelegen * volledig gerenoveerd en piekfijn in orde, instapklaar * aparte meters voor gas/ electriciteit/water
Buitenkans op toplocatie voor een beginnend medisch beroep of schoonheidspecialiste.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.000. Online sinds april 2023. Het pand beschikt over een perceel van 92 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Amerikalei 200, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Amerikalei 200, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.