Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Van Luppenstraat 6, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
90 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€224.000

Van Luppenstraat 6 - 2018 Antwerpen - In deze eenrichtingsstraat vlakbij het Groen Kwartier en de Dageraadplaats wacht dit gerenoveerde appartement op jou. Hier ontbijt je in de ochtendzon door de grote ramen op het oosten. Je kookkunsten kan je tonen in de open keuken. Via de woonkamer kom je in de gang met aan je linkerkant het apart toilet aan je rechterkant de eerste slaapkamer. De badkamer is compact, maar heeft een handig maatmeubel met o.a. ruimte voor een wasmachine. Na een lange dag kan je hier rustig een bad nemen. Of kies je misschien voor een aperitiefje op het zuid-westgerichte terras. In de tweede slaapkamer vind je veel kastruimte en aansluitend een mini-berging met de individuele verwarmingsketel. Het appartement bevindt zich op wandelafstand van treinstation Antwerpen-Berchem, tram- en bushaltes. In- en uitvalswegen op 5 à 10 min. rijafstand. Het dak werd vernieuwd en geïsoleerd in 2018 conform de Vlaamse dakisolatienorm 2020. De vermelde EPC-score dateert van voor deze verbetering. Kelderruimte wordt gedeeld met de twee andere eigenaars. Supermarkten, bakkers, cafés en restaurants zijn talrijk aanwezig.

Pluspunten:
- Kleinschalig gebouw met lage algemene kosten (en individuele meters)
- Zonnig terrasje
- Ruimtegevoel door hoge plafonds
- Centrale ligging en gezellige buurt (met o.a. The Jane en PAKT, de grootste daktuin van Antwerpen)

*Bezoekmomenten volzet. Contact via e-mail voor wachtlijst*

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2018), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1965. Het EPC-label is B (181 kWh/m²). Het omvat 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 90 m². Online sinds juni 2020. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 224.000, ofwel ± € 2.489 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 224.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
90 m²
Bouwjaar
1965
Prijs/m²
€ 2.489
EPC
181 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
23/01/2024 Particulier €285.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Van Luppenstraat 6, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 1965.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Dit pand wordt aangeboden voor 224.000 euro.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 90 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 181 kWh/m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 8305120200623160350.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Van Luppenstraat 6, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten