Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Sporkenlaan 21, 2980 Zoersel

Huis in Zoersel
734 m² perceel
2 slaapkamers
€469.000

Sporkenlaan 21 - 2980 Zoersel - Karaktervolle woning met 2 slaapkamers en zeer charmant aangelegde tuin.
Deze mooie open bebouwing dat in 1991 werd gebouwd met duurzaam materiaal, is ideaal gelegen in het rustige Zoersel. De woning zelf beschikt over het volgende: 2 ruime slaapkamers met een mogelijkheid tot een 3e slaapkamer. Een ruime badkamer boven en douchekamer op de gelijkvloers. Een ruime volledig voorziene keuken (de keuken werd vernieuwd in 2005). Een aparte berging dat hierbij ook ingericht werd tot wasplaats.Wat uniek is aan deze woning is dat de vloer oorspronkelijk uit een Frans kasteel komt. Zoals reeds vermeld, duurzaam materiaal. Verder is er nog een inpandige garage aanwezig. Een zeer mooi aangelegde tuin met vijver en een kikkerpoel.
INDELING: GELIJKVLOERS:We betreden de woning via de inkomhal. De inkomhal is goed ruim waardoor er een mogelijkheid aanwezig is een extra dressing kast te voorzien. Alsook een apart gastentoilet is aanwezig in de inkomhal. Vanuit de hal vinden wij rechtstreeks de deur naar de open mooie woonkamer. Hier valt het vele lichtinval gelijk op en dit dankzij de vele raampartijen hierin aanwezig. De woonkamer kan extra verwarmd worden dankzij een houtkachel. Vanuit de woonkamer is dan weer rechtstreekse toegang naar de keuken. De keuken werd hierbij aangepakt in 2005 met volgende toestellen: Koelkast, vaatwasmachine en inductiekookplaat. Verder is op de gelijkvloers nog een aparte douchekamer wasplaats terug te vinden alsook is er rechtstreeks toegang naar de inpandige garage.

VERDIEPING: Op de verdieping bevinden zich de 2 ruime slaapkamers. Van de grootste kamer is er een mogelijkheid een 3e slaapkamer te voorzien. Hierbij is boven ook de badkamer terug te vinden dat uitgerust is met een bad (voorzien van leidingen voor bubbelbad), een enkele wastafel, toilet en voldoende ingemaakte kasten.
TUIN: Deze woning wordt des te aantrekkelijker gemaakt door de mooie aangelegde tuin. Wat het net zo mooi maakt is de aanwezige visvijver, de kikkerpoel alsook de serre dat achterin de tuin terug te vinden is. De tuin straalt een oase aan ruist uit.
BIJZONDERHEDEN: - Zeer mooi onderhouden woning - Authentieke elementen aanwezig (vloer dat oorspronkelijk uit een Frans kasteel komt)- Zeer veel natuurlijk lichtinval- Mooi onderhouden en charmante tuin- Ruime slaapkamers- Overdekt terras over volledige lengte van woning

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 469.000
Type
Huis
Grond
734 m²
Bouwjaar
1991
EPC
231 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
Q8YCF6R8MTZ2
Makelaar Code
89559
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
In aanvraag
Dagvaarding uitgebracht
In aanvraag
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
07 May 2023
€469.000 / Heylen Vastgoed

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com