Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koning Albertstraat 49, 9900 Eeklo

Huis in Eeklo
170 m² wonen
2 slaapkamers
2 badkamers
€259.000

Koning Albertstraat 49 - 9900 Eeklo - In de Koning Albertstraat te Eeklo vinden we deze voormalige slagerij terug. Het commerciële gedeelte van het pand is 104m2 groot en de mogelijkheden zijn ongelofelijk ruim. De brede waaier aan mogelijkheden maken van dit pand zorgen ervoor dat een bezoek sterk aan te raden is. Van een nieuwe broodjeszaak tot een kantoorruimte of wenst u het pand omvormen tot een grote gezinswoning. Hier is het is allemaal mogelijk! Samenstelling: Gelijkvloers; Winkelruimte met koeltoonbank en een wandkoeling. Vanuit de winkelruimte is er de mogelijkheid om de koelcel te betreden of u kan ook een deur nemen richting de keuken met zitplaats, hier bevindt zich ook een eerste toilet. Via de keuken komen we dan terecht in de werkplaats die voorzien is van een tweede koelcel in het gebouw. Eerste verdieping; Ruime woonkamer en leefruimte voorzien van een gaskachel. In de traphal vinden we dan de eerste slaapkamer terug. Tweede verdieping; Op de tweede verdieping van het gebouw vinden we de tweede slaapkamer volledig ingericht met ingebouwde kasten en een badkamer met bad, douche, een dubbel lavabomeubel en een toilet terug. De nachthal is volledig voorzien van ingebouwde kasten. Exterieur; Het pand beschikt over een aangename stadstuin. Van hieruit kunnen we ook de zolderruimte boven de werkruimte betreden. Wenst u dit pand vol mogelijkheden te bezichtigen Aarzel dan niet en contacteer ons onmiddellijk om uw bezoek in te plannen!

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Eeklo (9900) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het werd gerenoveerd in 2013. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 259.000, ofwel ± € 1.524 per m². Het telt 2 slaapkamers, 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 170 m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.023. Online sinds mei 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 259.000
Type
Huis
Bewoonbaar
170 m²
Bouwjaar
1949
Prijs/m²
€ 1.524
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.023
Referentie
SJJ4XZVEALQD
Makelaar Code
TK/KoningAlbertstraat49CC
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/08/2023 Immo Yves €259.000
02/08/2023 Immo Yves €259.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Koning Albertstraat 49, 9900 Eeklo

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is SJJ4XZVEALQD.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.524 euro per m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1949.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Eeklo?
De vraagprijs is 259.000 euro.
Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 1.023 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Koning Albertstraat 49, 9900 Eeklo Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Eeklo.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten