Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Evarist Carpentierlaan 15, 8500 Kortrijk

Garage in Kortrijk
216 m² wonen
4 slaapkamers
€340.000

Evarist Carpentierlaan 15 - 8500 Kortrijk - Bijzonder goed en rustig gelegen half-open woning kortbij het centrum, scholen, shopping en met vlotte aansluiting naar ring. De woning bestaat uit: inkomhall met gastentoilet, aangename leefruimte met lichtrijke zithoek, aansluitend ingerichte keuken met ontbijthoek en toegang tot het aangenaam zonnig terras.
Op de 1ste V.: overloop met bureelhoek, 3 slaapkamers, vernieuwde badkamer met lavabo en instapdouche. Op de 2de V.: bijkomende slaapkamer, bergzolder. Inpandige garage met oprit, zonnige en aangelegde tuin met berging. Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse aarzel niet en bel op nummer 0477 09 09 09.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 340.000
Type
Garage
Bewoonbaar
216 m²
Bouwjaar
1984
Prijs/m²
€ 1.574

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/05/2023 Panorama Vastgoed €340.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Evarist Carpentierlaan 15, 8500 Kortrijk

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kortrijk.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten