Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Zeelaan 158-212, 8670 Koksijde

Garage in Koksijde
55 m² wonen
1 slaapkamers
€176.500

Zeelaan 158-212 - 8670 Koksijde - Prachtig vernieuwde flat op de tweede verdieping van een residentieel gebouw met rustige ligging in een park en dichtbij het centrum.
Brede inkomhal met slaaphoek, ruime en lichtrijke woonkamer met zongericht terras, gerenoveerde keuken (koelkast, microgolf, spoelbak...), badkamer met ligbad, lavabo en toilet. Smaakvol gemeubeld. Elektrische lamellen en zonneluifel aanwezig. Mogelijkheid tot aankoop van een dubbele garage met 2 bergingen in het gebouw.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 176.500
Type
Garage
Bewoonbaar
55 m²
Bouwjaar
1977
Prijs/m²
€ 3.209
Aanvullende details
Referentie
6J4HMINVZB0J
Makelaar Code
5363182
EPC Certificaat
2906178
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Zeelaan 158-212, 8670 Koksijde

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten