Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Anselmostraat 30, 2018 Antwerpen

Huis in Antwerpen
120 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€319.500

Anselmostraat 30 - 2018 Antwerpen - Dit ruime, lichtrijke goed onderhouden appartement met authentieke art-Deco elementen en een zuidwest terras met veel privacy ligt op een boogscheut van de Marnixplaats, de theaterbuurt, MSKA .... Vlak bij de toegangswegen van en naar Antwerpen en openbaar vervoer in de directe omgeving geven een uitstekende mobiliteitsscore.
Het appartement ligt op de tweede verdieping zonder lift. Er is een woonkamer/eetkamer van 40m². Verder beschikt u over twee ruime slaapkamers van 21m² en 22m². Een ervan kan met weinig moeite opnieuw worden opgesplitst in de oorspronkelijke twee slaapkamers van 10m² en 12m² zodat u drie slaapkamers heeft, of een dressing, of een fijne thuiswerkplek waar de avondzon heel mooi binnenvalt.
De badkamer met inloopdouche en hardhouten vloer is met hoogwaardige materialen recent gerenoveerd.
De CV-radiatoren kunnen indien gewenst probleemloos op een warmtepomp worden aangesloten. Water, gas, elektriciteit zijn individueel, zodat de gemeenschappelijke kosten laag zijn. (Op dit moment 20€/maand)
Alle aansluitingen in de keuken (12m²) zijn voorzien, de keuken zelf kan u nog volledig naar eigen smaak installeren.
Er is nog een gemeenschappelijke fietsenberging en een private kelder.
De originele plankenvloer, hoge plafonds, samen met de authentieke elementen en een gevelbreedte van 9m geven en ruimtelijkheid aan dit mooie appartement.
Ideaal voor wie nabij het bruisende Zuid wil wonen en vertoeven.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis, gelegen in Antwerpen (2018), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 319.500, ofwel ± € 2.663 per m². Het EPC-label is B (140 kWh/m²). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 120 m², 3 slaapkamers, 1 badkamer. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 565. Het pand dateert uit 1936. Online sinds juni 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 319.500
Type
Huis
Bewoonbaar
120 m²
Bouwjaar
1936
Prijs/m²
€ 2.663
EPC
140 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
27/06/2023 Particulier €319.500

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Anselmostraat 30, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 120 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is U59YWW1ECAIE.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 3 slaapkamers.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.663 euro per m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 319.500 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Anselmostraat 30, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten