Essenhoutstraat 30, 2950 Kapellen
Essenhoutstraat 30 - 2950 Kapellen - In het centrum van Kapellen vinden we deze ruim woonst, thans ingedeeld als groot magazijn op het gelijkvloers met ruime duplex over de eerste en tweede verdieping.
Het magazijn van 85m² is ideaal voor zelfstandigen die in hun werkregio op zoek zijn naar opslagruimte op een vlot bereikbare locatie.
De eerste verdieping omvat een royale open leefruimte die geniet van veel natuurlijke lichtinval door de hoge plafonds en grote raampartijen.
De keuken bevindt zich aan de achterzijde met aansluitend een veranda, die zich uitstekend leent tot groot terras.
De massieve trap leidt ons naar de tweede verdieping die bestaat uit een nachthal, twee ruime slaapkamers, waarvan de grootse nog kan opgesplitst worden voor het creëren van een derde slaapkamer. Verder nog een ruime badkamer.
Dit pand is structureel goed in orde en beschikt over een vernieuwd en zeer goed geïsoleerd dak.
Ideaal voor de combinatie wonen-werken of als investering !
De duplex heeft een aparte toegang waardoor het magazijn is afgescheiden van de duplex.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Essenhoutstraat 30, 2950 Kapellen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Essenhoutstraat 30, 2950 Kapellen
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.
Marktcijfers in Kapellen
Vergelijkbare panden te koop in Kapellen
Recent verkocht in Kapellen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.