Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Steenhouwersvest 59, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
€1.390

Steenhouwersvest 59 - 2000 Antwerpen - Omschrijving Recent gerenoveerd 2 slpk duplex app met terras!
We betreden het appartement via een extra deur in de hal. In de inkomhal bevindt zich het apart toilet. Verder hebben we de lichtrijke woon- en leefruimte met toegang tot de open keuken voorzien van alle toestellen (vaatwasser, oven, ijskast, diepvriezer). In de keuken is er ook aansluiting voorzien voor een wasmachine. Via de woonruimte hebben we toegang tot het terras.
Via de interne trap hebben we toegang tot de 2 slaapkamers. Verder hebben we de badkamer, dewelke voorzien is van een dubbele wastafel in meubel met spiegel en verlichting en bad met douchefunctie.
Kosten: VK/ €25/maand voor onderhoud en verbruik gemene delen. Gas, elektriciteit en water is individueel te betalen.
Bijzonderheden: - Recent gerenoveerd
Buurt: Als je houdt van een binnenstad dat geschiedenis ademt dan is het historisch centrum de place tot be. Met de imposante Grote Markt, het Museum Plantin -Moretus, de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal en het bruisende Groenplaats is er veel te beleven in deze buurt.
Rondom deze publiektrekkers kan je verder genieten van een mooie wandeling tussen de charmante straatjes en pittoreske pleintjes om ondertussen een tussenstop te maken in één van de vele cafeetjes, restaurantjes of terrasjes.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het werd gerenoveerd in 2023. Het EPC-label is B (149 kWh/m²). De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 1.450 naar € 1.390 (-4%). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.390. Online sinds juli 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.390
Type
Appartement
EPC
149 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
24/08/2023 Resa Vastgoed €1.390
24/08/2023 Resa Vastgoed €925

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Steenhouwersvest 59, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 1.390 euro.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 149 kWh/m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 368WLIU4BP3J.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Steenhouwersvest 59, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten