Chaussée de Liège 88, 4500 Huy
Over deze woning
Deze gerenoveerde stadswoning, aangeboden door ERA Labelimmo, bevindt zich vlakbij het stadscentrum en belangrijke voorzieningen. De begane grond is uitgerust met een woonkamer, keuken en doucheruimte. De eerste etage bevat een nachthal en twee slaapkamers. De grote slaapkamer op de tweede verdieping kan eventueel opgesplitst worden of fungeren als ouderslaapkamer. De woning beschikt over een kleine binnenplaats, houten ramen met dubbele beglazing, een keuken voorzien van alle gemakken zoals een Amerikaanse koelkast, vaatwasser, oven en magnetron, een pelletkachel en een kelder. Het is uitgerust met domotica-conforme elektriciteit tot 2048. Bepaalde meubels en accessoires kunnen eventueel in de woning achterblijven.
Omschrijving van de makelaar
Chaussée de Liège 88 - 4500 Huy - ERA Labelimmo biedt deze gerenoveerde stadswoning aan, dicht bij voorzieningen en het stadscentrum.
De begane grond bestaat uit een woonkamer, keuken en doucheruimte.
De eerste verdieping bestaat uit twee slaapkamers en een nachthal.
Op de tweede verdieping is er een grote slaapkamer die in tweeën gedeeld kan worden of gebruikt kan worden als ouderslaapkamer.
Het heeft een kleine binnenplaats, houten ramen met dubbele beglazing, een volledig uitgeruste keuken met Amerikaanse koelkast, vaatwasser, oven, magnetron, pelletkachel en kelder.
Elektriciteit met domotica conform tot 2048!
Sommige meubels en accessoires kunnen in het huis blijven.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Chaussée de Liège 88, 4500 Huy
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Chaussée de Liège 88, 4500 Huy
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Huy.
Marktcijfers in Huy
Vergelijkbare panden te koop in Huy
Recent verkocht in Huy
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.