Schepen Napoleon De Meyerstraat 2, 9060 Zelzate
Schepen Napoleon De Meyerstraat 2 - 9060 Zelzate - Deze instapklare knusse gezinswoning is gelegen in een leuke straat met bomen op wandel of fietsafstand van het centrum van Zelzate en nabij alle faciliteiten zoals winkels, scholen, dokterspraktijken,... !
Ideaal voor een startend koppel of een gezin met kinderen.
Laat me je rondleiden in deze sfeervolle en praktische woning in landelijke stijl
Via de inkomhal krijgen we toegang tot de huiselijke woonkamer met aangename zithoek en eetplaats. De eetplaats biedt zicht op het terras en de tuin. De leefruimtes sluiten aan op de ingerichte keuken voorzien van alle toestellen en comfort. De tuin is bereikbaar via de zijingang De gelijkvloers bevat verder een apart gastentoilet en een toegang tot een droge bergkelder.
Op de bovenverdieping heb je de twee ruime slaapkamers , een kleinere slaapkamer en de vernieuwde badkamer met inloopdouche en enkele wastafel. Een extra troef is de volledig geïsoleerde zolder met veluxen en geschikt voor een extra slaapkamer , berging of hobbyruimte. ( Plannen aanwezig )
Voor wie de woning nog wil uitbreiden, zijn er uitbreidingsplannen beschikbaar van de architect. Het EPC - label B en het vernieuwde dak zorgt voor ene lage energiefactuur.
Troeven: Ideale woning voor een jong koppel of een gezin met kinderen Zij-ingang ( fietsen , honden , vuilbakken , ....) Vlakbij het centrum Instapklaar , huiselijk , gezellig , knusse woning Mogelijkheid tot uitbreiding van de woning ( vierde slaapkamer op zolder,... ) Weinig energiekosten
Kortom, ben je op zoek naar een instapklare en verzorgde woning Maak dan snel je afspraak met de makelaar!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Schepen Napoleon De Meyerstraat 2, 9060 Zelzate
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Schepen Napoleon De Meyerstraat 2, 9060 Zelzate
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zelzate.
Marktcijfers in Zelzate
Vergelijkbare panden te koop in Zelzate
Recent verkocht in Zelzate
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.