Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Chaussée de Charleroi 69, 6061 Montignies-sur-Sambre

Huis in Montignies-sur-Sambre
203 m² wonen
3 slaapkamers
3 badkamers
€260.000

Over deze woning

Montignies-sur-Sambre Chaussée de Charleroi 69 staat een 3-tal appartementencomplex, in uitstekende staat. Op het gelijkvloers vinden we een gerenoveerd appartement met een aparte ingang, een gang, een leefruimte van 25m², een ingerichte keuken (exclusief koelkast) van 10m², een apart toilet, een doucheruimte en een kamer van 13m². Ook is er nog een kelder van +-60m² aanwezig. Op de 1ste verdieping bevinden zich een gang, een leefruimte van 20m², een ingerichte keuken (exclusief koelkast) met een eetgedeelte van 8m², een badkamer en een kamer van 20m². Op de 2de etage is er een loft gelegen van +-85m². Hierin vinden we een ingerichte keuken (exclusief koelkast), een ruime leefruimte, een badkamer, een hoekkamer en een mezzanine als tweede slaapkamer. Alle appartementen zijn voorzien van een individuele gasketel en dubbele beglazing. Elke woning beschikt over een eigen gas- en electriciteitsmeter. Op het gelijkvloers bevindt zich een recent gerenoveerde woning met een toegangspoort, gang, leefruimte van 25m², een ingerichte keuken (exclusief koelkast) van 10m², apart toilet, doucheruimte en een kamer van 13m². Daarnaast is er ook nog een kelder van +-60m². Op de 1ste verdieping is er een gang, leefruimte van 20m², ingerichte keuken (exclusief koelkast) met een eethoek van 8m², badkamer en een kamer van 20m². Op de 2de verdieping bevindt zich een loft van +-85m² met een ingerichte keuken (exclusief koelkast), ruime leefruimte, badkamer, hoekkamer en een mezzanine als tweede slaapkamer. Alle appartementen zijn voorzien van een individuele gasketel en dubbele beglazing. Elke woning beschikt over een eigen gas- en electriciteitsmeter.

Omschrijving van de makelaar

Chaussée de Charleroi 69 - 6061 Montignies-sur-Sambre - MONTIGNIES-SUR-SAMBRE Chaussée de Charleroi 69 Immeuble de rapport avec 3 appartements en très bon état Rez: Appartement rénove en 2017 avec entrée séparée, hall, living de 25m², cuisine équipée (hors frigo) de 10m², WC séparé, salle de douche et une chambre de 13m². cave (superficie de - 60m²) 1er étage: hall, living de 20m², cuisine équipée (hors frigo) avec coin à manger de 8m², salle de bain et une chambre de 20m² 2ème étage: loft de - 85m² comprenant une cuisne équipée (hors frigo), grand living, salle de bains, un coin chambre et une mezzanine pour la 2ème chambre. Tous les appartements sont équipés d'une chaudière individuelle au gaz et de chassis PVC double vitrage. compteurs gaz et électricité individuels Prix: Faire offre à partir de 260.000€ PEBrez F n°20170712024214- E tot 39 977 kwh/an - E spec 508 kwh/m²/an - E co2 93 kg co2/m².an PEB 1er D n°20231005017799- E tot 19 155 kwh/an - E spec 292 kwh/m²/an - E co2 54 Kg co2/m².an PEB 2ème D n°20150714027942- E tot 27 995 kwh/an - E spec 282 kwh/m²/an - E co2 52 kg co2/m².an

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 260.000
Type
Huis
Bewoonbaar
203 m²
Prijs/m²
€ 1.281

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/11/2023 C21 Bureau Geneau €260.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Chaussée de Charleroi 69, 6061 Montignies-sur-Sambre

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Chaussée de Charleroi 69, 6061 Montignies-sur-Sambre Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Montignies-sur-Sambre.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten