Edmond Machtenslaan 155, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Edmond Machtenslaan 155 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek - Dit exclusief appartement op de 20ste verdieping moet je gezien hebben! Het zal je verbazen door haar degelijkheid, praktische indeling, aangename lichtinval en materiaalkeuze. Het betreft de grootte van 2 appartementen en heeft hierdoor een bew. opp. van maar liefst 173m² omliggend terras van 93m². Het uitzicht over Brussel is er fenomenaal! De Z-O oriëntatie is bovendien een extra troef.
In het gebouw zijn 2 liften die je tot je eigen verdieping brengen, wat deze eigendom bijzonder aantrekkelijk maakt. Bovendien is deze residentie goed gelegen met winkels, scholen en andere faciliteiten in de buurt.
Indeling: inkomhal, leefruimte (64m²) met salon en eetplaats, halfopen geïnstalleerde keuken, wasplaats, 3 slaapkamers, 2 aparte toiletten, badkamer en aparte douchekamer.
De afwerking gebeurde met duurzame materialen en het behoud van een huiselijke sfeer. Bovendien werd het appartement steeds goed onderhouden.
Mogelijkheid tot aankoop van een garagebox in de kelder van het gebouw, met directe toegang tot de lift. Vlotte parkeermogelijkheid bij de residentie.
Om het plaatje volledig te maken beschikt deze eigendom ook over een privaat keldertje, een gemeenschappelijke fietsenstalling en vuilnislokaal.
Kom jij deze parel ontdekken
Voor alle inlichtingen of een bezoek bel 053 89 99 66 of mail naar info@immolierman.be.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Edmond Machtenslaan 155, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Edmond Machtenslaan 155, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Jans-Molenbeek.
Marktcijfers in Sint-Jans-Molenbeek
Vergelijkbare panden te koop in Sint-Jans-Molenbeek
Recent verkocht in Sint-Jans-Molenbeek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.