Ieperstraat 101 - 8980 Zonnebeke - Mooi gerenoveerde woning (2016) te koop in het levendige Zonnebeke met 3 slaapkamers en toffe tuin!
Het huis is gelegen in de Ieperstraat 101 vlakbij grootwarenhuis (Okay, Delhaize) , bakker, slager, speciaalzaak...
De woning bestaat uit:
Gelijkvloers; Inkomhal met apart toilet - Lichtrijke woonkamer - Keuken in de nieuwe aanbouw voorzien van alle nodige comfort - Wasruimte/Technische ruimte met toegang tot de tuin.
Verdiep 1: Nachthal met apart toilet - Slaapkamer 1 - Badkamer voorzien van dubbele lavabo, bad en inloopdouche.
Verdiep 2: 2 slaapkamers.
ALGEMEEN:
- Renovatie 2016
- Volledig nieuw dak! (18cm isolatie)
- Blanco elektrische keuring
- CV op aardgas (Hr-ketel)
- Steenput aanwezig
- Ventilatiesysteem aanwezig
- Gunstige locatie nabij nieuwe Okay!
- Overal Hr-beglazing
- 10 cm isolatie in spouw!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.