Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Maria-Theresialei 15, 2018 Antwerpen

Handelspand Verhuurd in Antwerpen
166 m² wonen
195 m² perceel
€1.700

Maria-Theresialei 15 - 2018 Antwerpen - Dit ruim handelspand (ca. 166m²) is gelegen op een gunstige commerciële locatie aan de Frankrijklei en vlakbij het centraal station.

Het handelspand werd recent gerenoveerd en is voorzien van grote raampartijen voor veel lichtinval en visibiliteit. De grote ruimte vooraan het gebouw is toegankelijk via een aparte inkom en is voorzien van een kitchenette. Aansluitend is er een tussenruimte met een toilet, berging, nooduitgang en een bureel. Aan de achterzijde van het gebouw is er een tweede ruimte voorzien met grote raampartijen en tevens veel lichtinval. Zowel de tweede ruimte alsook het bureel hebben toegang tot een grote binnenkoer. Deze privatieve binnenkoer is de perfecte locatie voor een lunchbreak in de buitenlucht.

TROEVEN: Gunstige ligging  Parkeergelegenheid voor de deur Veel passage en visibiliteit Recent gerenoveerd

Kerngegevens van dit pand

Deze handelspand gelegen in Antwerpen (2018) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.700, ofwel ± € 10 per m². Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 166 m², een perceel van 195 m². Online sinds november 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.700
Type
Handelspand
Bewoonbaar
166 m²
Grond
195 m²
Prijs/m²
€ 10

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/07/2024 Wellimmo €1.600
17/03/2024 Wellimmo €1.700

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Maria-Theresialei 15, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 166 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is IXY2TDK1S12N.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 10 euro per m².
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 1.700 euro.
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten