Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ernest Cambierlaan 141, 1030 Schaarbeek

Appartement Verhuurd in Schaarbeek
150 m² wonen
€1.980

Ernest Cambierlaan 141 - 1030 Schaarbeek - CASALINA Real Estate stelt te huur – Prachtig duplex penthouse van hoge kwaliteit in een gebouw uit de jaren 30, waarvan de laatste twee verdiepingen in 2015 zijn gerenoveerd. Deze residentie heeft veel karakter en biedt een uitzonderlijk laag energieniveau, waarbij het verleden en het comfort van moderne technologie harmonieus worden gecombineerd.
Op de vijfde verdieping vindt u:

Een hal met garderobe en toilet,
Een volledig uitgeruste open keuken,
Een ruime eetkamer en woonkamer,
Twee slaapkamers met parketvloer, met de mogelijkheid om een kleedkamer van 3 meter te creëren,
Een terras van 8 meter met een prachtig uitzicht,
Een badkamer met een bad met twee rugleuningen, wastafelmeubel, apotheek, ingebouwde verlichting, ruimte voor een wasmachine en droger, een handdoekradiator en kasten voor uw opslagbehoeften.

Op de zesde verdieping is er toegang vanuit de woonkamer naar een goed ingerichte ouderlijke suite, bestaande uit een kamer van 16 vierkante meter met 4,50 meter aan kasten/dressing, een stijlvolle inloopdouche en een aangrenzend toilet. Deze suite opent naar een terras van 36 vierkante meter met een schitterend uitzicht.
Bovendien omvat het pand een kelder en bestaat de mogelijkheid om een garagebox te kopen. U bevindt zich in de buurt van CEE, Place Meiser en het park, met directe toegang tot tal van openbaar vervoer (tram 23-24-25, bus 64-65) en het treinstation, met een rechtstreekse verbinding naar de luchthaven van Zaventem, zowel per trein als per bus. U vindt ook tal van winkels en restaurants in de buurt.
Deze uitzonderlijke residentie biedt een unieke combinatie van geschiedenis en moderniteit op een bevoorrechte locatie. Mis deze kans niet!

Meer info WWW.CASALINA.BE / info@casalina.be / 02 705 11 10

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.980
Type
Appartement
Bewoonbaar
150 m²
Bouwjaar
1938
Prijs/m²
€ 13

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
20/11/2023 Immo Casalina €1.980
23/10/2023 Immo Casalina €2.050

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Ernest Cambierlaan 141, 1030 Schaarbeek

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ernest Cambierlaan 141, 1030 Schaarbeek Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schaarbeek.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten