Gentbruggestraat 80, 9040 Sint-Amandsberg
Over deze woning
Kom dan zeker deze karaktervolle eigendom bezoeken tijdens de ERA Open Huizen Dag op 2 december (11:30-13:00). De woning is gelegen in Sint-Amandsberg op een boogscheut van centrum Gent en diverse voorzieningen in de omgeving. Openbaar vervoer, winkels, scholen, etc. zijn allemaal binnen handbereik. U komt binnen in een inkom (3m²) die uitgeeft op de grote leefruimte (31m²) met hoge plafonds afgewerkt met mooie molures. Er is ook een ruime keuken (15m²) met gasvuur, een badkamer (5m²) met ligbad, douche en lavabomeubel achter de keuken, evenals een apart gastentoilet (2m²). Daarnaast is er nog een koertje (7m²) ter beschikking. De authentieke trap brengt u naar het 1ste en 2de verdiep met in totaal 4 slaapkamers (14m², 15m², 10m² en 16m2). Momenteel is de woning verhuurd voor €925/maand.
Omschrijving van de makelaar
Gentbruggestraat 80 - 9040 Sint-Amandsberg - Dit pand neemt deel aan de ERA Open Huizen Dag van 2 december (11:30-13:00).
Bent u op zoek naar een karaktervolle woonst met hoge plafonds en mooie lichtrijke ruimtes Kom dan zeker deze eigendom bezoeken! Dit huis met 4 slaapkamers is gelegen in Sint-Amandsberg op een boogscheut van centrum Gent. Openbaar vervoer, winkels, scholen, etc. zijn allemaal te vinden in de onmiddellijke omgeving. Indeling:
-GLV: Via een kleine maar handige inkom (3m²) betreedt u een grote leefruimte (31m²) met hoge plafonds afgewerkt met mooie molures. Aansluitend is er een ruime keuken (15m²) met gasvuur. Een badkamer (5m²) met ligbad, douche en lavabomeubel bevindt zich achter de keuken in de achterhal (5m²), alsook het aparte gastentoilet (2m²). Wanneer u graag in de buitenlucht uw koffie drinkt of een boek leest, kan u terecht op het koertje (7m²).
-1steV: Vanuit de keuken is er een authentieke trap die u naar de nachthal leidt waar er zich 2 ruime slaapkamers (14m² en 15m²) bevinden. Beide kamers zijn voorzien van een houten vloer.
-2deV: Op het 2de verdiep bevinden zich nog eens 2 slaapkamers (10m² en 16m2). Beide kamers opnieuw voorzien van een houten vloer. De woning is op heden verhuurd voor €925/maand. Heeft u interesse in deze prachtige woning Neem dan snel contact op voor een bezoek!
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Sint-Amandsberg (9040) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 153 m², een perceel van 80 m², 4 slaapkamers, 1 badkamer. Het EPC-label is D (331 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 285.000, ofwel ± € 1.863 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 64.000. Online sinds november 2023.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Gentbruggestraat 80, 9040 Sint-Amandsberg
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Gentbruggestraat 80, 9040 Sint-Amandsberg
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Amandsberg.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.