Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Refugehof 24, 3000 Leuven

Appartement Verhuurd in Leuven
2 slaapkamers
1 badkamers
€1.350

Refugehof 24 - 3000 Leuven - Dit luxueus nieuwbouwappartement met 2 slaapkamers bevindt zich in de residentie Leplae in het Refugehof in Leuven centrum.

Gelegen op de gelijkvloers met een oostelijke ligging, geniet je van uit de volledige woonruimte en van op het ruime terras en tuintje een zonnig uitzicht over de gemeenschappelijke binnentuin.
De open keuken is volledig uitgerust (combi-oven, vaatwasser, koelkast met vriesvak, dubbele spoelbak, kookplaat en dampkap). Verder zijn er nog twee slaapkamers, een apart gastentoilet en een badkamer (dubbele lavabo in meubel, bad en douche). 

Het appartement wordt verwarmd via vloerverwarming die op het lokale warmtenet is aangesloten. Dit laat ook toe het appartement te koelen in de zomer.
Dit warmtenet en de driedubbele beglazing garanderen een superlaag energieverbruik.
Telefoon en internet lopen over glasvezel tot in het appartement wat ultrasnelle datacommunicatie verzekert. 

Als huurder beschikt u tevens over een ondergrondse autostaanplaats.

De huurprijs bedraagt €1350/maand, de maandelijkse provisie bedraagt €150 voor het beheer van de gemeenschappelijke delen alsook het privatieve gebruik van verwarming.

Het appartement is onmiddellijk beschikbaar.  Bovendien is het voorzien van verlichtingsarmaturen (in gangen, badkamers, toiletten en berging) en gordijnroedes.
Het appartement werd ook recentelijk geverfd.

Het huurcontract is een contract van lange termijn.

Bent u op zoek naar een appartement met ruime lichtinval en luxueuze afwerking in een rustige omgeving en toch dicht bij het stadscentrum, maak dan zeker een afspraak ter bezichtiging!

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Leuven (3000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds januari 2024. Het EPC-label is A (70 kWh/m²). Het pand dateert uit 2019. Het pand beschikt over 1 badkamer, 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.350.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.350
Type
Appartement
Bouwjaar
2019
EPC
70 kWh/m² A

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/01/2024 Living Stone €1.350
20/09/2023 Immo Time €95

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Refugehof 24, 3000 Leuven

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 70 kWh/m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 1.350 euro.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is L2VPAR-SU8UA.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 2019.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Refugehof 24, 3000 Leuven Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leuven.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten