Paardenmarkt 7, 2980 Halle
Paardenmarkt 7 - 2980 Halle - GELIJKVLOERS
Inkomhal 8 m² op tegel.
2de inkomhal achteraan 4 m² op tegel met gastentoilet.
Living 31 m² op tegel met Luikse stoof.
Keuken 13 m² op tegel met 4 pits gasvuur, dampkap en dubbele spoelbak.
Wasplaats 5 m² op tegel met aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Bergkelder 3 m².
Vrijstaande garage 34 m² met verdieping nu ingericht als duivenhok.
Deels omheinde tuin.
Terras 25 m² met tuinhuis 15 m²
EERSTE VERDIEPING
Overloop 4 m² op vasttapijt.
Hoofdslaapkamer 17 m² op vasttapijt.
Badkamer 5 m² op tegel met zitbad en enkele lavabo.
Dressing 4 m² (of uitbreiding badkamer) op vasttapijt
2de slaapkamer 14 m² op vasttapijt.
3de slaapkamer 11 m² op vasttapijt.
TWEEDE VERDIEPING
Zolderverdieping 55 m² met toegang via houten trap.
BIJZONDERHEDEN
Cv op aardgas, thermostatische kranen, buitenschrijnwerk uit PVC, dubbele beglazing, manuele rolluiken uit pvc, dakisolatie, gescheiden regenwater,
POSITIEVE PUNTEN
Doodlopende straat
Dak ramen vernieuwd in 2021
Zolder op te delen in 2 slaapkamers
Wandelafstand winkels, scholen en openbaar vervoer.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Paardenmarkt 7, 2980 Halle
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Paardenmarkt 7, 2980 Halle
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Halle.
Marktcijfers in Halle
Vergelijkbare panden te koop in Halle
Recent verkocht in Halle
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.