Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Nassaustraat 30, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
123 m² wonen
3428 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€535.000

Over deze woning

Wonen in de hipste wijk van Antwerpen? Dat kan in dit elegante appartement gelegen in de maritiem getinte buurt, omgeven door waterpartijen en historische pakhuizen. Sinds deze buurt een herinrichting heeft gehad, is het hier fantastisch wonen met alles wat je nodig hebt binnen handbereik. Geniet van de gezellige horecagelegenheden, culturele centra, dagelijkse winkels voor benodigdheden, openbaar vervoer, scholen en meer. Daarnaast is er volop ruimte voor sport en ontspanning, dankzij het Schengenplein, Belvédère park en Park Spoor Noord die makkelijk bereikbaar zijn via de fietsbrug. Het appartement zelf, gelegen op de vierde verdieping van een modern en goed onderhouden gebouw, baadt in het natuurlijke licht door de grote ramen. Er is voldoende ruimte om een comfortabele zithoek en sfeervolle eetkamer te installeren. De moderne leefkeuken is volledig uitgerust en gebruiksvriendelijk. Verder profiteer je van een prachtig terras dat je een adembenemend uitzicht geeft over het Eilandje en het MAS. Het terras, toegankelijk vanuit de woonkamer, zorgt ervoor dat je kunt genieten van de eerste zonnestralen op het zuidelijk georiënteerde zonneterras. Aan de andere zijde van het appartement bevinden zich twee volwaardige slaapkamers, waarvan één met dressing. De badkamer, voorzien van een bad/douche en dubbele wastafel, is verzorgd afgewerkt. Een ruime berging met de benodigde aansluitingen voor een wasmachine en droger zorgt voor extra comfort. Je hebt ook de optie om een parkeerplaats in het complex aan te kopen. Met een EPC van 206 kWh/m2 en een P- en G-score van C voldoet dit appartement aan alle vereisten. Het is een ideale keuze voor iedereen die op zoek is naar een woning met allure in een bruisende Antwerpse wijk.

Omschrijving van de makelaar

Nassaustraat 30 - 2000 Antwerpen - Wonen in één van de hipste wijken in Antwerpen
Locatie
Het appartement bevindt zich in een van de meest trendy buurten van Antwerpen. De maritieme sfeer van deze wijk wordt gecreëerd door de aanwezigheid van talloze waterpartijen, historische pakhuizen, de jachthaven en uitgestrekte open ruimtes.
Sinds de herinrichting van deze buurt is het hier echt fantastisch wonen. Er zijn gezellige horecagelegenheden, culturele centra, winkels voor de dagelijkse benodigdheden, openbaar vervoer, scholen, en nog veel meer. Kortom, alles wat je nodig hebt is hier binnen handbereik.

De locatie biedt ook volop mogelijkheden voor sport en ontspanning. Groen zoals het Schengenplein, het Belvédère park en Park Spoor Noord, waar je direct toegang hebt via de fietsbrug, zorgen voor een heelijke omgeving om te genieten van de buitenlucht.

Beschrijving
Dit elegante appartement bevindt zich op de vierde verdieping van een goed onderhouden gebouw met eigentijdse architectuur.
Dankzij de grote ramen, die van vloer tot plafond reiken, geniet dit appartement van overvloedig natuurlijk dag- & zonlicht. De ruime living biedt daarbij meer dan voldoende gelegenheid om een ruime zithoek en een sfeervolle eetkamer te installeren. Aansluitend vinden we een grote, moderne leefkeuken die volledig en gebruiksvriendelijk is geïnstalleerd.
Het prachtige terras, verlengd vanuit de woonkamer, vormt de kers op de taart. Niet alleen vergroot dit het ruimtelijke gevoel van de woonkamer, maar vanaf de eerste zonnestralen is het heerlijk vertoeven op dit zuidelijk georiënteerde zonneterras, waar je kunt genieten van een prachtig uitzicht over het Eilandje en het MAS.
Aan de andere zijde van het appartement bevinden zich 2 volwaardige slaapkamers waarvan één met dressing. De badkamer, voorzien van een bad/douche en dubbele wastafel, sluit naadloos aan bij de verzorgde afwerkingslijn.
Een extra pluspunt is de ruime berging binnen het appartement, uitgerust met alle benodigde aansluitingen voor een wasmachine en droger, waar je diverse zaken uit het zicht kunt opbergen.
Voor extra comfort bestaat de mogelijkheid om een parkeerplaats in het complex aan te kopen.
Kortom, een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een appartement met allure.

Belangrijkste troeven

Verplichte vermeldingen
Epc: 206 kWh/m2
P-score: C
G-score: C
Vg-Wche-Gvv-Gvkr-Gmo

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 123 m², 1 badkamer, 2 slaapkamers, een perceel van 3.428 m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.450. Online sinds februari 2024. Het EPC-label is C (206 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 535.000, ofwel ± € 4.350 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 535.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
123 m²
Grond
3428 m²
Prijs/m²
€ 4.350
EPC
206 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.450
Referentie
L8BIL4ZH7V5A
EPC Certificaat
3108698-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied met een cult., hist. en/of esthetische waarde
Overstromingsgevoelig gebied
In aanvraag

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/07/2026 Heylen Vastgoed €499.000
02/07/2026 Hillewaere Vastgoed €1.215.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Nassaustraat 30, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 1.450 euro.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 123 m².
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is woongebied met een cult., hist. en/of esthetische waarde.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 206 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Nassaustraat 30, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten