Dorpstraat 41, 2070 Zwijndrecht
Dorpstraat 41 - 2070 Zwijndrecht - Dit prachtige kasteel “Villa Hortensia” wordt omgevormd tot 9 ruime luxe-appartementen. Deze worden volledig vernieuwd met hoogwaardige materialen maar met behoud van de authentieke elementen eigen aan het gebouw (hoge plafonds, originele sierlijsten, open haarden etc). De appartementen bestaande uit twee of drie slaapkamers hebben elk een terras uit tropisch hardhout, de appartementen gelegen op het gelijkvloers beschikken ook over een privé tuin. Deze ruimtes variëren in grootte, gaande van 87 tot 140m2.
Je woont in Villa Hortensia aan de oevers van de Schelde en op slechts een paar minuten van Antwerpen. Je vindt alle voorzieningen op wandelafstand van je appartement. Bovendien ben je met de E17 op enkele honderden meters altijd vlot op weg. Een groene omgeving en het stadsleven gaan hier hand in hand.
Mogelijkheid tot aankopen van privatieve kelderbergingen en bovengrondse autostaanplaatsen. Renovatieproject wordt verkocht onder registratietarief!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Dorpstraat 41, 2070 Zwijndrecht
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Dorpstraat 41, 2070 Zwijndrecht
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zwijndrecht.
Marktcijfers in Zwijndrecht
Vergelijkbare panden te koop in Zwijndrecht
Recent verkocht in Zwijndrecht
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.