Maria-Theresialei 15, 2180 Ekeren
Maria-Theresialei 15 - 2180 Ekeren - Een unieke gele gevel die kenmerkend is aan het pittoreske Mariaburg, is terug te vinden in de Maria-Theresialei, één van de eerste straten aangelegd door Antoon Van den Weyngaert en vernoemd naar zijn eerste vrouw Maria Theresia Aernouts. Dat dit een top locatie is, is een understatement. Een supermarkt aan de overkant van de straat, op wandelafstand van het openbaar vervoer en om de hoek van belangrijke invalswegen maar toch rustig gelegen en omgeven door groen.
Hoewel deze woning volledig gerenoveerd moet worden, biedt het eindeloze mogelijkheden met zijn 200m² aan bewoonbare oppervlakte. De huidige indeling omvat een inkomhal, een lichtrijke leefruimte met open keuken en een voorkamer die perfect kan dienen als gezellige zithoek of 'homeoffice'. Daarnaast is er op de begane grond nog een extra kamer die gemakkelijk bij de leefruimte betrokken kan worden, evenals toegang tot de ruime garage.
De bovenverdieping is momenteel ingericht als een appartement met één slaapkamer aan de voorkant, een keuken, leefruimte en badkamer. Met wat creativiteit kan deze ruimte echter opnieuw ingedeeld worden om extra slaapkamers toe te voegen en zo aan uw specifieke behoeften te voldoen.
Naast al deze mogelijkheden beschikt de woning ook over een compacte kelder, waar u extra opslagruimte kunt creëren.
De zonnig zuid tuin is onderhoudsvriendelijk en geniet van veel rust en privacy.
Zie jij de mogelijkheden van deze woning Kom dan snel een kijkje nemen! info@neonvastgoed.be of 03/336.88.88
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Maria-Theresialei 15, 2180 Ekeren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Maria-Theresialei 15, 2180 Ekeren
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.
Marktcijfers in Ekeren
Vergelijkbare panden te koop in Ekeren
Recent verkocht in Ekeren
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.